جلسه هم اندیشی استاندار با ادارات شهرستان عسلویه

به گزارش روابط عمومی بیناد مسکن استان بوشهر در بازدیدهای دوره ای استاندار……

به گزارش روابط عمومی بیناد مسکن استان بوشهر در بازدیدهای دوره ای استاندار، در شهرستان عسلویه ضمن بررسی مسائل و مشکلات شهرستان با حضور فرماندار، مدیران کل، تصمیمات لازم اتخاذ شد.
در حاشیه این نشست حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان اشاره ای به مشکلات سنددار کردن زمین های مردم نمود و اظهار داشت: سند برخی زمین ها از اداره کل منابع طبیعی گرفته و در اختیار متقاضیان قرار داده شده است و سند برخی از زمین های سه تا چهار هزار متری که دارای قابلیت مسکونی می باشند پرونده آنها توسط این بنیاد قابل پیگیری نیست.
وی ادامه داد: اعتبارات سال ۹۳ بنیاد مسکن استان در این شهرستان ۲۴ میلیارد ریال از تملک داراییها، ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری، ۲ میلیارد و پانصد میلیون ریال از اعتبارات ملی و ۴ میلیارد ریال از اعتبارات ۲ درصد نفت بوده است.
حیدری گفت: احداث ۱۷ زمین چمن مصنوعی ورزشی در شهرستان عسلویه در سال جاری در دست اجرا می باشد که ۱۲ مورد آن به بهره برداری رسیده است.
همچنین ۵ پارک و فضای سبز در حال ساخت می باشد و پیشرفت فیزیکی آنها بالای ۹۰ درصد و تا پایان سال ۹۳ به بهره برداری خواهند رسید.

hxd1p5qq8qhz52pa72xn

100

 

Print Friendly, PDF & Email