جلسه هم اندیشی در شهرستان دیلم

استاندار گفت: انقلاب اسلامی منجر به استقرار جمهوری اسلامی بر پایه مردم سالاری و با رای به اراده مردم شکل گرفت و……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نشست هم اندیشی شهرستان دیلم با حضور دکتر سالاری- استاندار، حجت الاسلام حسینی- امام جمعه شهرستان، عوض پور- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیران کل دستگاههای اجرایی در سالن پیامبر اعظم شهرداری برگزار گردید.

استاندار در نشست هم اندیشی توسعه شهرستان دیلم افزود: در همه انتخابات دوران انقلاب ازجمله در انتخاب دکتر روحانی این خواست مردم بوده که دولت در پیگیری و حل مشکلات تلاش کند و دولت یازدهم دراین راستا گام های موثری برداشته است. و انقلاب اسلامی منجر به استقرار جمهوری اسلامی بر پایه مردم سالاری و با رای به اراده مردم شکل گرفت و ادامه آن نیز مبتنی بر رای و نظر و اراده مردم است.

دکتر سالاری ادامه داد: استان بوشهر از حیث فرصت های سرمایه گذاری از جذاب ترین استان های کشور است و هر کسی که با مقوله سرمایه گذاری آشنا است و استانها را باهم مقایسه می کند، استان بوشهر را دارای بالاترین استعداد می داند که لازم است بتوانیم با کمک همدیگر و از این استعداد استفاده بهینه کنیم. استاندار بوشهر به طرح های امید اشاره کرد و گفت: احداث زمین ورزشی فوتبال در محلات شهرها و بوستان امید را از دیگر طرح های امید عنوان کرد و گفت: قرار شده که در مدت دو و نیم سال سرانه فضای سبز و بوستان های هر شهر را از سه متر و ۶۰ سانتی متر در ۳۷ شهر استان به حدود هشت متر برسانیم.

دراین نشست امام جمعه و فرماندار شهرستان دیلم در گزارشی به ارایه خدمات و نیازهای این منطقه پرداخته و نمایندگان اقشار مختلف مردم نیز مشکلات و خواسته های عمومی در حوزه صنعت، تجارت، کشاورزی، ورزش، فرهنگ و گردشگری را بیان کردند.

IMG_9409

IMG_9400

Print Friendly, PDF & Email