جلسه هم اندیشی مشترک شورای نماز با مدیران شعب بنیاد مسکن

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، جلسه هم اندیشی شورای نماز با حضور مدیران شعب بنیاد مسکن……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، جلسه هم اندیشی شورای نماز با حضور مدیران شعب بنیاد مسکن، سرپرست بنیاد مسکن، دبیر ستاد اقامه نماز و اعضای شورا برگزار گردید.

در این نشست حجت الاسلام رکنی- دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن، سخنان خود را با روایتی از امام صادق علیه السلام با موضوع ماه مبارک رمضان مطرح نمود و گفت: امام صادق (ع) به نقل از رسول خدا می فرماید: ماه رمضان، ماه خداست و ماهی است که نیکی ها در او مضاعف، گناهان در او محو و نابود می شود. و ماه برکت، آمرزش و پذیرفتن توبه است. اطعام دادن به فقرا و نیازمندان در این ماه که دارای اجر و پاداش بسیار فراوانی بوده، تأکید نمود و شرط قبولی اعمال را، نماز دانستند. همچنین مسئله خواندن صحیح قرائت نماز را مطرح کرد و از همکاران درخواست نمود برای اصلاح این کار، نماز خود را با قرائت نماز صحیح دیگران مقایسه نمایند، سعی نمائیم در نماز با آرامش کامل بدن، ذکرهای نماز بیان شود. وی یادآور شد، در بعضی از شعب بنیاد مسکن نماز جماعت برقرار می باشد و در جاهایی که نماز جماعت نیست، در وقت نماز با پخش اذان و آماده شدن برای نیایش به درگاه خداوند در برپایی نماز اول وقت جهت بهره مند شدن از فضلیت آن حرکت نمائیم.  

در پایان با توجه به عملکرد خوب ستاد اقامه نماز در سطح استان به فعالان در امر نماز و مدیران شعب بنیاد مسکن با اهداء لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

IMG_0121

IMG_0144

IMG_0148

IMG_0163

IMG_0137

IMG_0130

IMG_0154

IMG_0157

Print Friendly, PDF & Email