جم رتبه نخست مقاوم سازی واحدهای روستایی استان بوشهر را دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جم گفت: این شهرستان با مقاوم سازی ۲هزار و ۱۸۸ واحد مسکونی روستایی، رتبه نخست اجرای این طرح در استان بوشهر را دارد.

غلامرضا بهمنی در نشست با امام جمعه شهرستان جم افزود: از کل واحدهای مقاوم سازی شده در این شهرستان یک هزار و ۱۰۰ واحد در هفت سال دولت تدبیر و امید مقاوم سازی و تحویل مردم شده است.

وی بیان کرد: تلاش می‌شود بخش قابل توجهی از واحدهای باقی مانده روستایی شهرستان جم نیز امسال و سال آینده مقاوم سازی و تحویل مردم شود.

بهمنی اضافه کرد: از سال ۹۳ تاکنون ۲۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در شهرستان جم با پنج میلیارد تومان اعتبار احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی یادآور شد: همچنین در این مدت ۴۲ بوستان امید نیز برای شهرستان جم تعریف شده که از این تعداد ۳۹ بوستان احداث و مابقی تکمیلی است که از این تعداد ۲۸ واحد با سه میلیارد تومان اعتبار بهره برداری و مابقی نیز در دست اجرا هستند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جم گفت: سال گذشته ۱۲هزار کیلومتر از معابر روستایی این شهرستان نیز با پنج میلیارد ریال اعتبار آسفالت شده است.

وی اظهار کرد: تاکنون ۴۳ پروژه عمران روستایی با ۱۲میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات مناطق نفت خیز در شهرستان جم تعریف شده که از این شمار تاکنون ۳۵ پروژه مورد بهره برداری قرار گرفته و مابقی در دست احداث هستند.

Print Friendly, PDF & Email