حضور فعال اداره کل بنیاد مسکن بوشهر در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی استان بوشهر در ۵۲ غرفه در مدرسه تاریخی بوشهر گشایش یافت.

نمایشگاه بزرگ دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقایسه‌ای با همکاری دستگاه‌های اجرایی در مدرسه تاریخی سعادت شهر بوشهر با حضور استاندار بوشهر و مدیران دستگاه‌های اجرایی افتتاح شد.
در این نمایشگاه شماری از دستگاههای اجرایی استان بوشهر بخشی از دستاوردهای ۴۰ ساله حوزه کاری را در ۵۲ غرفه به نمایش گذاشتند.
استاندار بوشهر در بازدید از غرفه اداره کل بنیاد مسکن استان از حضور فعالانه این اداره کل قدردانی کرد و تصریح کرد: همه باید برای حفظ این نظام و انقلاب کار و تلاش کنیم و در ۴۰ سال اخیر همواره این کشور مورد هجمه دشمنان بوده است.
دکتر عبدالکریم گراوند تمام تلاش دشمنان انقلاب اسلامی را ناکارآمد جلوه دادن خدمات ۴۰ ساله دانست و تاکید کرد: خوشبختانه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که بنا به دستور امام خمینی(ره) تشکیل شد منشا خدمات موثر در سطح روستاها و شهرها و مناطق محروم بوده و امروز لبخند رضایت را بر لبان مردم می بینیم.
وی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی ما با ملت ایران مشکل دارند، تصریح کرد: در این ۴۰ ساله شاهد اتفاقات مبارک و بزرگی در تمام بخشهای مختلف بودیم و تفاوتهای قبل و بعد از انقلاب برای همگان مشهود است.

Print Friendly, PDF & Email