خدمت برای محرومین یک سنت حَسنه است

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، از بازنشسته های بنیاد مسکن شهرستان های کنگان و دیر تجلیل بعمل آمد……

در مراسمی به پاس تکریم و تجلیل از همکارهای بازنشسته با حضور حجت الاسلام محمودی- امام جمعه کنگان، کردی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان های کنگان وعسلویه، مهندس صداقت- مدیر بنیاد مسکن شهرستان دیر، مهندس بهمنی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان جم و تعدادی از کارکنان در مهمانسرای بنیاد مسکن شهرستان کنگان برگزار و تقدیر بعمل آمد.
در این آئین حجت الاسلام محمودی ضمن تکریم و تقدیر از بازنشسته های بنیاد مسکن بیان کرد: افتخار سی سال خدمت برای نظام، انقلاب و برای محرومین یک سنت حَسنه است. و لازم می دانم به پاس قدر شناسی از این انسان های خدوم و زحمت کش تقدیر نمائیم. و در روایات داریم (( اَدای دِین مؤمن یک وظیفه و یک عبادت است )). همچنین امام باقر(ع) می فرماید: کسی که آگاه ترین مردم به حقوق برادران دینی اش باشد و حق آنها را اَدا کند، بالاترین مقام و منزلت را نزد خداوند دارد.
وی افزود: در فرهنگ دینی ما چیزی به نام بازنشستگی نیست. نگاه و اعتقاد ما این باشد در هر آنی که خدا به ما نَفس و حیات داده، در راه معیشت، در راه خدمت به خانواده و خدمت به جامعه ی پیرامونی و جامعه هدف تلاش و کار کنیم. ایشان یادآور شدند مأموریت بنیاد مسکن، مأموریتی مقدس می باشد و تأمین مسکن، آن هم برای قشر بی بضاعت از کارهای ماندگار است. و این مأموریت ذاتی درحاشیه کارهای بنیاد مسکن فراموش نشود.
در پایان این مراسم هشت نفر ازهمکارهای باز نشسته با اهدا لوح سپاس و هدایا مورد تجلیل قرار گرفتند.

IMG_7239

IMG_7214

IMG_7217

IMG_7219

IMG_7235

IMG_7231

IMG_7228

IMG_7224

IMG_7210

IMG_7211

Print Friendly, PDF & Email