دستگاه‌های اجرایی به یاری سیل زدگان استان بوشهر بشتابند

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و مجموعه‌های مردمی با استفاده از ظرفیت‌های در اختیار با قوت و همت بیشتر به یاری سیل زدگان این استان بشتابند.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در پیامی که نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت افزود: انتظار می‌رود دستگاه‌های دولتی در کنار مجموعه‌های مردمی تمام تلاش خود را برای کمک به مناطق آسیب دیده به کار گیرند تا گوشه‌ای از آلام مردم مصیبت و خسارت دیده برطرف شود.

وی بیان کرد: بررسی اینگونه حوادث دشوار و جانکاه برای مردم عزیزمان ضمن تذکر، زمینه و بستری است برای اصلاح، رشد و توسعه زیر ساخت‌ها و ظرفیت‌هایی که می‌تواند با تدبر و برنامه ریزی هوشمند، خسارت‌ها را از بین برد و یا به کمترین میزان برساند.

حسینی بوشهری گفت: انتظار می‌رود همه بویژه مسئولان در سطح ملی و استانی و مجموعه‌های مردمی با یاری رساندن به تمامی آسیب دیدگان نزد خداوند و مردم استان بوشهر سربلند بیرون آییم.

وی اظهار کرد: خسارت‌ها و مشکلات به بار آمده بویژه از دست دادن جان برخی از هم استانی‌ها در بارندگی‌های روزهای اخیر در استان بوشهر، بویژه شهرستان دشتستان موجب تاثر و تألم فراوان شد و ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با همه خسارت دیدگان، همه وظیفه داریم به هر نحوی به کمک آسیب دیدگان بشتابیم.

بارندگی‌های شدید همراه با توفان تندری روز یکشنبه ۱۶ آذرماه جاری در استان بوشهر باعث طغیان رودخانه‌های فصلی، جاری شدن سیلاب، آبگرفتگی، کشته شدن ۲ نفر و خسارت به مردم، تاسیسات زیربنایی و بخش کشاورزی شد.

Print Friendly, PDF & Email