دومین نشست مشترک بنیاد مسکن و اوقاف و امورخیریه استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، دومین نشست مشترک اداره اوقاف وامورخیریه و……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، دومین نشست مشترک اداره اوقاف وامورخیریه و بنیاد مسکن در خصوص بررسی تفاهم نامه فی مابین دو دستگاه با حضور مدیران کل بنیاد مسکن و اوقاف استان، معاونین و کارشناسان در اداره کل برگزار گردید.
در این نشست حجت الاسلام محمدیان ضمن تشکر از برگزاری جلسه وهمکاری مجموعه بنیاد مسکن استان به جهت اجرای تفاهم نامه فی مابین قدر دانی نمودند. وی همچنین خواستارهمکاری بیشتر در اجرای تمامی مفاد تفاهم نامه وحل موانع و مشکلات فی مابین شدند.
در ادامه حیدری- تأکید بر اجرای کامل مفاد تفاهم نامه و تسریع در روند صدور سند مالکیت موقوفات در محدوده روستاها و ارائه مستندات جهت برطرف شدن مشکلات دستور لازم را صادر نمودند. و راهکارهای لازم جهت تسریع در صدوراسناد، مطرح و تبادل نظر گردید. در پایان مقررشد تفاهم نامه به مدیران شهرستان های هر دو دستگاه ارسال و به مدت یک هفته پس از بررسی و تشکیل جلسه مشترک، لیست نهائی اماکن مورد نیاز را طی گزارش به استان ارسال نمایند. همچنین برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی جهت نیازمندان، زمین های وقفی در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت به بنیاد مسکن اعلام گردد.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email