دیدار بخشدار مرکزی و رئیس بنیادمسکن گناوه از ایرنا

بخشدار مرکزی و مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه به مناسبت روز خبرنگار با کارکنان……

بخشدار مرکزی و مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه به مناسبت روز خبرنگار با کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر گناوه دیدار و از تلاش و زحمات آنان تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، بمناسبت روز خبرنگار، بخشدار مرکزی گناوه و مدیر بنیاد مسکن  شهرستان گناوه از خبرگزاری ایرنا بازدید نمودند. بخشدار در این دیدار گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان تنها رسانه رسمی دولت در این شهرستان با ارتباط و تعامل خوبی که با مسئولان و مردم برقرار کرده در اطلاع رسانی از رویدادها بویژه روستاها پیشگام و نقشی مهم در توسعه و پیشرفت منطقه ایفا کرده است.

اسفندیاری افزود: خبرنگاران صف شکنان روشنگری در ابراز حقایق به جامعه هستند و کسانی که این شغل مقدس را انتخاب می کنند باید فردی سراپا عشق و استعداد باشند و رنج و سختی های این حرفه را تحمل کنند.
وی گفت: خبرنگاران برای بیان حقایق و واقعیت ها همواره در معرض آسیب ها و بلایا قرار می گیرند و جان خود را همچون شهید محمود صارمی در این راه فدا می کنند.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گِناوه گفت: زندگی انسان امروزی بیش از هر زمان دیگر مرهون تلاش فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی است که بدون هیچ چشم داشتی، آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار می دهند.
علی افرند، با گرامیداشت روز خبرنگار افزود: ۱۷ مرداد روز پاسداشت مقام انسان های آزاده ای است که برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فروگذاری نمی کنند. و خبرگزاری جمهوری اسلامی در برنامه و طرح هایی که توسط این بنیاد در سطح روستاها و شهر اجرا شده مداوم حضور و خدمات این نهاد را بموقع اطلاع رسانی کرده است.
در پایان بهروزی، مسئول خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر گناوه نیز با تقدیر ازحضور مسئولان دستگاههای اجرایی این شهرستان در دفتر ایرنا، درباره تاریخچه و اهداف و سیاست های سازمان خبرگزاری جمهوری و نحوه تهیه خبر و نشر آن مطالبی بیان کرد.

Print Friendly, PDF & Email