دیدار فرماندار دیّر از بنیاد مسکن شهرستان

فرماندار دیّر استان بوشهر گفت: درسال گذشته ۳۰ میلیارد ریال اعتبار در بخش بنیاد مسکن در این شهرستان برای عمران روستاها هزینه شده است……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، اعتماد- فرماندار شهرستان دیّر به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حساب ۱۰۰  امام با حضور در بنیاد مسکن شهرستان دیر افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای حل مشکلات مردم روستا تلاش خوبی دارد به همین دلیل مهاجرت مردم روستاها به شهر کاهش یافته است.
وی ضمن تبریک سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره)به فرمان معمار کبیر انقلاب اضافه کرد: اجرای طرح هادی روستایی، مقاوم سازی مسکن روستایی، محرومیت زدایی و تامین مسکن در افزایش دلگرمی مردم روستاها و تشویق به ماندن در روستاها بسیار موثر بوده است.
فرمانداردیر طرح های اجرا شده در سال گذشته از سوی بنیاد مسکن در روستاهای این استان را شامل احداث زمین چمن مصنوعی، طرح هادی، روکش آسفالت و بوستان روستایی عنوان کرد.
در ادامه مدیر بنیاد مسکن شهرستان دیر گفت: نقش بنیاد مسکن به عنوان یک نهاد انقلابی در حمایت از قشر محروم و مستضعف جامعه بسیار موثر بوده است.
مهندس صداقت، ضمن بیان بخشی از فعالیت های این نهاد مقدس در سال گذشته افزود: اجرای پروژه ۱۱۸ واحدی مسکن محرومان، تکمیل مصلای نمازجمعه شهر دیّر و ۷ زمین چمن مصنوعی ورزشی که چهار زمین آن سال گذشته به بهره برداری رسیده است از جمله فعالیتهای این بنیاد عنوان کرد.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان ظهارداشت: درسال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مزین شده بتوانیم با گام های استوار در دفاع از آرمان حضرت امام(ره) و خدمت به مردم محروم تلاش کنیم.
در این دیدار فرماندار با اهدای لوح سپاس از تلاش های مهندس صداقت، مدیر بنیاد مسکن شهرستان دیّر قدردانی نمود.

IMG-20160411-WA0038

Print Friendly, PDF & Email