دیدار مسئولین بنیاد مسکن استان با نماینده ولی فقیه

دیدار مسئولین بنیاد مسکن استان بمناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان، رکنی حسینی- قائم مقام نماینده ولی فقیه، معاونین و مدیران بنیاد مسکن، ائمه جماعات بنیاد مسکن بمناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار نمودند.
حیدری- در این دیدار ضمن معرفی معاونین و مدیران شعب بنیاد مسکن و مسئولین دیگر، گزارشی از عملکرد و فعالیت های بنیاد مسکن استان در سال گذشته و برنامه های سال جاری را ارائه نمودند.
سپس آیت الله صفایی بوشهری ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کارکنان بنیاد مسکن اظهار داشت: بنیاد مسکن در بحث مسکن، توسعه شهری و روستایی و رفع مشکلات مناطق آسیب دیده از حوادث بعنوان یک دستگاه فعال، جدی و موفق عمل کرده است، بطور مثال در زلزله دشتی و دشتستان عملکرد خوبی از خود نشان داد و باعث سربلندی همگان در استان و کشور گردید. و این عملکرد خوب، تکریم و قدردانی از تمامی کارکنان بنیاد مسکن را به دنبال داشته است. و نقش بنیاد مسکن در اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی، با نگاه اقدام و عمل، بخش بسیار مهمی را دنبال می کند و خوشبختانه بنیاد مسکن، دستگاهی است که از زمان آغازین، نگاهش اقتصاد مقاومتی با نگاه اقدام و عمل بوده است. و نهادی است فنی، فرهنگی، جهادی و انقلابی و مورد اعتماد مقامات استان می باشد. در پایان با تکریم از ائمه جماعات بنیاد مسکن در شهرستان ها با لوح تقدیر و هدایا توسط آیت الله صفایی تجلیل بعمل آمد.

khabar-22-300195 (5)

khabar-22-300195 (4)

khabar-22-300195 (6)

khabar-22-300195 (7)

Print Friendly, PDF & Email