دیدار نماینده مجلس با مردم روستای زیارت دشتستان

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از خدمات قابل توجه بنیاد مسکن در شهرستان تقدیر…..

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: حجت الاسلام موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، مدیران بنیاد مسکن شهرستان دشتستان، راه و شهرسازی و آبفا به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم در روستای زیارت دشتستان دیدار نمودند.
در این دیدار مهندس نوروز پور مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتستان گفت: در یک سال اخیر بنیاد مسکن بیشترین و با کیفیت ترین خدمات را به مردم ارائه نموده و امیدواریم این خدمات تداوم یابد.
وی افزود: در صورت تامین اعتبار، تکمیل طرح ها و پروزه های نیمه تمام در دستور کار قرار دارد.
مهندس نوروز پور با بیان اینکه ۸۰ درصد اعتبارات طرح هادی روستایی در دشتستان جذب نشده بیان کرد: به علت عدم تخصیص اعتبار، طرح هادی روستایی در روستاها خیلی کم اجرا شده که فقط ۲۰ درصد از مبلغ تخصیص یافته را جذب کرده ایم و ۸۰ درصد دیگر جذب نشده است. و در مورد خانه های خسارت دیده از زلزله سال ۹۲ در روستای زیارت اظهار کرد: در این روستا ۳۵ خانه تسهیلات زلزله و خدمات قابل توجهی ارائه شده است.
در ادامه نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از خدمات قابل توجه بنیاد مسکن در شهرستان تقدیر نمود و در مورد تسهیلات ارائه شده به خانه های خسارت دیده از زلزله بیان کرد: دولت تصویب کرد به یک هزارو ۸۰۰ واحد آسیب دیده تسهیلات جهت احداث ارائه شود و در حال پیگیری بیشتر هستیم تا بتوانیم اعتبار بیشتری دریافت نمائیم البته این مصوبه باید مسیر زیادی را از مدیریت بحران و وزارت کشور طی کند تا تصویب شود.

36829

Print Friendly, PDF & Email