دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مسئولین بنیاد مسکن استان

به  گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نشستی با دکتر الماسی- نماینده مردم……

به  گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نشستی با حضور دکتر الماسی- نماینده مردم جم، عسلویه، کنگان و دیر در مجلس شورای اسلامی، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان و مدیران شعب شهرستان های جم و دیّر به منظور ارائه عملکرد و فعالیت های بنیاد مسکن برگزار گردید.
در این نشست حیدری ضمن تشکر از حضور نماینده مجلس در بنیاد مسکن شهرستان دیّر، گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن در چهار شهرستان حوزه انتخابیه ایشان ارائه نمود و در خصوص مشکلات بوجود آمده از بابت سهمیه قیر رایگان جهت ادامه اجرای طرح های هادی در روستاها، درخواست پیگیری مجدد تأمین سهمیه قیر از مسئولین و مبادی ذی ربط را شدند.
در ادامه مدیران شعب بنیاد مسکن گزارشی از آسفالت معابر روستایی، احداث بوستان ها و زمین های ورزشی چمن مصنوعی در حوزه شهرستان خود گزارشی ارائه نمودند. و مسائلی همچون صدور سند در ثبت اراضی که فاقد اعیانی می باشند از دیگر مواردی بود که خواستار پیگیری از سوی نماینده مجلس شدند.
درپایان دکتر الماسی ضمن تشکر از فرصت پیش آمده برای آشنایی بیشتر از فعالیت های بنیاد مسکن در روستاها قدردانی نمود. و اظهار داشتند از طریق مسئولین کشوری و مجلس شورای اسلامی در خصوص تأمین سهیمه قیر رایگان و اعتبارات ملی پیگیری های لازم را بعمل خواهند آورد.

photo_2016-09-02_01-05-54

Print Friendly, PDF & Email