دیدار کارکنان بنیاد مسکن با فرماندار بوشهر

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: مدیر و کارکنان بنیاد مسکن شهرستان بوشهر……….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: مدیر و کارکنان بنیاد مسکن شهرستان بوشهر در دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) با فرماندار جدید بوشهر دیدار کردند.
هدف از این دیدار ارائه گزارش عملکرد شعبه و تعامل و هماهنگی های لازم در اجرای برنامه های سال جاری با فرماندار شهرستان بوشهر انجام گردید.
مهندس زارعی مدیر بنیاد مسکن شهرستان بوشهر ضمن گرامی داشت دهه حساب ۱۰۰ حضرت امام و سالروز تاسیس بنیاد مسکن گزارشی از بخش های عمران روستایی – مسکن شهری و مسکن روستایی و فعالیت های در دست اقدام سال ۹۳ در پروژه ۲۹۴ واحدی عالیشهر – ۳۰ واحدی روستایی چاهکوتاه – پروژه های مجتمع فرهنگی و توسعه دفتر مصلای نماز جمعه – پروژه ۱۰۰ واحدی شیف و پرداخت تسهیلات و واگذاری زمین های روستایی و همچنین صدور سند مطالبی را ارائه نمود.

DSC01191

در پایان ابراهیمی فرماندار بوشهر از فعالیت های انجام گرفته تشکر و قدر دانی نمودند و بیان داشتند: با شناخت قبلی که از بنیاد مسکن و فعالیت های انجام گرفته توسط این نهاد مقدس دارم، همیشه در خدمات رسانی به مردم پیشقدم بوده و در روبرو شدن با حوادث قهری ، از ابتدا تا آخرین لحظات بازسازی در کنار مردم می ماند و این نشانه مردمی بودن بنیاد مسکن می باشد.

DSC01184

Print Friendly, PDF & Email