رضایت مندی مسئولین ومردم از بنیادمسکن

پانزدهم مهر همزمان با بزرگداشت روز ملی روستا ۱۵ طرح عمرانی روستایی در استان به بهره برداری رسید…….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر همزمان با بزرگداشت روز ملی روستا ۱۵ طرح عمرانی روستایی در استان  به بهره برداری رسید.
افتتاح پارک محله ای روستای کُنارخیمه از توابع شهرستان عسلویه با حضور اسماعیلی فرماندار، زارعی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان، کُردی مدیر بنیاد مسکن شهرستانهای کنگان وعسلویه و دیگر مسئولین در ۱۵ مهر روز ملی روستا به بهره برداری رسید.

IMG_7705

IMG_7730

ابتدا اسماعیلی فرماندار شهرستان عسلویه از عملکرد خوب بنیاد مسکن در احداث فضای سبز و پارک محله ای روستا و انجام دیگر پروژه های عمرانی در روستاها تشکر و قدردانی کرد و هدایایی به رسم یادبود به مدیربنیاد مسکن شعبه، رئیس فنی واجرایی شعبه و معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان اهدا نمود .
مهندس زارعی در حاشیه آئین افتتاح این پارک بیان داشت: احداث پارک های محله ای در روستاهای استان بوشهر از سیاست های بنیاد مسکن است  که در این  ارتباط تاکنون ۲۰ پارک محله ای در۲۰ روستای استان احداث شده است.
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان افزود: احداث این گونه پارک ها، ایجاد فضای با نشاط و تأثیر گذار در روحیه مردم روستاها می باشد و این موضوع از مطالبات بحق روستاییان است و بنیاد مسکن در این خصوص برنامه ایجاد ۳۰۰ پارک محله ای در روستاهای استان را در دستور کار خود قرار داده است.
وی بیان کرد: امسال ۱۵ روستای استان بوشهر مشمول این برنامه می شوند که برای احداث پارک ها تاکنون ۱۵ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
این پارک در فضایی با مساحت ۳۶۰۰ متر مربع با ۳۵۰ متر طول خیابان و با عرض ۱۲ متر با اعتباری بالغ بر ۴۰۰۰ میلیون ریال احداث شده است.

IMG_7648

IMG_7660IMG_7737

IMG_7639

IMG_7653

IMG_7771

IMG_7755

IMG_7756

IMG_7752

Print Friendly, PDF & Email