زمان گلنگ زنی و تکمیل بوستان های امید و زمین های ورزشی روستایی

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان بوشهر در یک گفتگو اختصاصی با اتحادخبر، از کلنگ زنی عملیات اجرایی ۴۴۰ بوستان امید……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان بوشهر در یک گفتگو اختصاصی با اتحادخبر، از کلنگ زنی عملیات اجرایی ۴۴۰ بوستان امید در روستاهای سطح استان خبر داد و گفت: این عملیات از هفته آینده کلیک خواهد خورد. مهندس زارعی ادامه داد: طرح احداث پارک های روستایی در سطح استان، بدون محدودیت جمعیتی در آن روستاها انجام می گیرد و به عبارتی در همه ی روستاها یک پارک احداث خواهد شد. و در روستاهایی که دارای پارک می باشند، اعتبارات مربوط به آن روستا صرف اجرای طرح هادی در آنجا خواهد شد.
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان بوشهر ادامه داد: در حال حاضر اقدامات لازم در خصوص شناسایی، انتخاب زمین و طراحی های اولیه در دست اجرا می باشد که پس از آن و با موافقت کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها و تصویب این طرح در کمیته های مذکور، عملیات اجرای فیزیکی پارک ها شروع خواهد شد.
مهندس زارعی در خصوص اعتبارات این طرح نیز به اتحادخبر گفت: این طرح با اعتبار اولیه ۲۰۰ میلیارد ریال شروع خواهد شد و اعتبارات تکمیلی آن نیز با همکاری استانداری بوشهر تآمین خواهد شد.
اتمام ۷۸ زمین ورزشی روستایی تا دهه فجر
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان بوشهر در خصوص زمین های ورزشی روستایی سطح استان نیز گفت: ۷۸ زمین ورزشی روستایی که از طرح های ۱۵ گانه امید می باشند تا دهه فجر سال جاری تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت. اجرای این طرح، در روستاهای بالای ۵۰۰ نفرجمعیت که فاقد زمین چمن مصنوعی و سالن ورزشی هستند، احداث خواهد شد که بر اساس آمار مشخص شده، در سال جاری ۷۸ روستای استان بوشهر دارای زمین چمن مصنوعی به ازای هر زمین به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع احداث خواهند شد. و این پروژه ها با اعتبار ۱۴۰ میلیارد ریال انجام خواهد شد که بلافاصله بعد از ابلاغ سازمان مدیریت برنامه ریزی استان بوشهر، عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

100

IMG_7100

 

Print Friendly, PDF & Email