زمین چمن مصنوعی روستای باغان دشتی افتتاح شد

زمین چمن مصنوعی روستای باغان شهرستان دشتی استان بوشهر به بهره برداری رسید……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، زمین چمن مصنوعی روستای باغان به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع با اعتبار یک میلیارد و نهصد میلیون ریال با حضور فرماندار شهرستان دشتی و مهندس صالحی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
مهندس صالح، در حاشیه این مراسم گفت: در یک سال گذشته ۱۱ زمین چمن مصنوعی در روستاها ی شهرستان دشتی ساخته شده که تا کنون شش زمین چمن در این شهرستان تکمیل و افتتاح شده است و امروز نیز هفتمین زمین چمن مصنوعی در روستای باغان به بهره برداری می رسد. و کار ساخت چهار زمین چمن مصنوعی دیگر در روستاهای شهرستان دشتی در حد تکمیل است که به زودی به بهره برداری خواهند رسید.
مهرجو، فرماندار دشتی بیان کرد: ساخت زمین های چمن مصنوعی یکی ازطرح های مهم دولت تدبیر و امید و طرح ابتکاری استاندار بوشهر درقالب پروژه امید است که در سطح شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرایی شده و موجب نشاط و شادابی جوانان و توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی خواهد شد. و افزود: دو زمین چمن مصنوعی دیگر در روستاهای چاهگاه و کِردلان در دست ساخت است که تا پایان سال جاری تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
درمراسم افتتاح این پروژه ورزشی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار دشتی، بخشدار شُنبه و طسوج و مسئولان محلی شهرستان دشتی و جمعی از جوانان ورزش کار روستای باغان حضور داشتند.

2qc1_dsc08897

kq3_dsc08885

Print Friendly, PDF & Email