زیرساخت‌های روستایی شهرستان دیّر توسعه می‌یابد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس صداقت با حضور بخشدار در بازدید……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس صداقت با حضور بخشدار در بازدید از روستاهای بخش آبدان شهرستان دیر اظهار داشت: تعامل این بنیاد با دستگاه‌های اجرایی به توسعه روستاها کمک می‌کند.

وی افزود: بنیاد مسکن شهرستان دیّر در تعامل با دستگاه‌ها و مسئولان محلی همواره موفق عمل کرده است و توانسته  گام های موثری برای توسعه روستاها بردارد. و این امر باعث تعامل خوب مردم با بنیاد مسکن شده است. و هر جا این همراهی قوی‌تر و تعامل بیشتر بوده ما شاهد شتاب بخشی در توسعه زیر ساخت‌های روستایی بوده‌ایم.

مهندس صداقت خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن یادگار امام راحل است و کار کردن در روستاها تعطیل بردار نیست  و ما همه تلاش خودمان را می کنیم تا خدمت  صادقانه به مردم وهمچنین خدمات دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در روستاها گسترش دهیم. و در ادامه از اجرای مطالعه طرح هادی روستای گنوی، جدول گذاری و زیر سازی معابر در آینده نزدیک برای این روستا خبر داد.

بخشدار آبدان نیز در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی روستای گنوی اظهار داشت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه به روستاها دارد وما همواره تلاش می‌کنیم تا مشکلات روستاها برطرف شود.

تنگستانی افزود: با توجه به بازدیدهای هفته گذشته از روستای گنوی از توابع بخش آبدان و قول‌هایی که به مردم داده شده حالا نوبت به انجام دادن پروژه‌های عمرانی در روستاهای فاقد شورا و دهیاری است و انتظار داریم بتوانیم خدمات دولت را به مردم ارائه دهیم.

150

Print Friendly, PDF & Email