زیرسازی ۳۰ هزار مترمربع معابر روستایی بوشهر انجام شد

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بوشهر گفت: ۳۰هزار مترمربع زیرسازی معابر و راه های دسترسی ۱۵ روستای فاقد دهیاری در این شهرستان در بخش مرکزی دهستان انگالی انجام شد.

صادق صداقت درگفت وگو با ایرنا افزود: برای اجرای این طرح ۲میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات مالیات برارزش افزوده و عوارض آلایندگی هزینه شده است.
وی اظهار کرد: همچنین محوطه سازی روستای بندرگاه شهرستان بوشهر به مساحت سه هزار مترمربع با ۲میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی اجرا شد.
صداقت، انجام زیرسازی ۲ زمین چمن مصنوعی در روستاهای سرمل و حسینکی و راه دسترسی استادیوم روستای چاهکوتاه با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار را از دیگر طرح های اجرایی بنیاد مسکن در روستاهای شهرستان بوشهر عنوان کرد.
وی یادآور شد: سال گذشته ۳۰۰ فقره سند روستایی در شهرستان بوشهر صادر و براساس برنامه ریزی ها امسال ۵۰۰ فقره سند شهری و روستایی در این شهرستان صادر می شود.
صداقت، آغاز عملیات اجرایی راه دسترسی به روستای حمود بخش مرکزی به طول ۱۸۰۰ متر را از دیگرطرح های در دست اجرای این شهرستان عنوان کرد.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بوشهر افزود: از سال گذشته تاکنون از محل سهمیه قیر رایگان ۳۰ هزار مترمربع از معابر روستاهای سرمل، بندرگاه، حسینکی و حمود این شهرستان آسفالت شده و انتظار می رود با تخصیص سهمیه امسال بتوانیم سطح بیشتری از معابر و راه های ارتباطی روستاهای شهرستان را آسفالت کنیم.

Print Friendly, PDF & Email