ساخت ۳۰ هزار مسکن خیرساز در کشور

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ مدیر عامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور از ساخت ۳۰ هزار واحد مسکونی به همت خیران مسکن‌ساز در کشور خبر داد.

کیومرث سُلگی در مجمع عمومی انجمن خیرین مسکن‌ساز استان بوشهر با اشاره به فعالیت ۹ ساله این انجمن در کشور افزود: انجمن خیرین مسکن‌ساز در همه مراکز استان‌ها و ۱۲۰ شهر کشور در حال فعالیت است و حدود ۱۵۰۰ نفر اعضای هیات مدیره و هیات امنا در کشور دارد که هر کدام با ده‌ها خیر در ارتباط هستند.

وی خاطرنشان کرد: این انجمن تاکنون اقدام به ساخت ۳۰ هزار واحد مسکونی کرده که ۲۰هزار واحد آن تحویل خانواده‌های نیازمند شده است.

مدیر عامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور از ساخت ۸ هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های دارای دو معلول و بیشتر خبر داد و تصریح کرد: با وجود وضعیت بد اقتصادی و گرانی‌ها، باز هم خیران در زمینه ساخت خانه برای نیازمندان پیشگام هستند.

وی تاکید کرد: استان بوشهر از استانهای موفق و پیشرو در زمینه ساخت سرپناه برای نیازمندان است به‌طوری‌که تاکنون ۸۵۰ واحد مسکونی توسط خیران این استان ساخته و تحویل نیازمندان شده است.

رییس انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر هم گفت: اینک با توجه به گرانی مصالح ساختمانی و کم بودن میزان تسهیلات، برای ۳۲ واحد خیرساز که در شهر عالیشهر در حال ساخت داریم با مشکل اقتصادی مواجه هستیم.

حسین شهبازی افزود: این واحد ها ۶۵ درصد پیشرفت دارند که هنوز امکان جذب خیران برای تکمیل آنها فراهم نشده است.

Print Friendly, PDF & Email