سرمایه گذاری ۱۰۴میلیارد ریال برای احداث ۵۵ زمین چمن مصنوعی

احداث ۵۵ زمین چمن مصنوعی ورزشی در روستاهای بالای یک‌ هزارنفر در استان……..

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: ۵۵ زمین چمن مصنوعی ورزشی در روستاهای بالای یک‌ هزارنفر جمعیت استان بوشهر با سرمایه‌گذاری ۱۰۴میلیارد ریال درحال اجرا است. حیدری‌بریدی اظهار داشت توجه به روستاها و زیرساخت‌های آنها از اولویت‌های بنیاد مسکن است و بنیاد مسکن علاوه بر توسعه طرح‌های هادی در روستاها به زیرساخت‌های فرهنگی، ورزشی و رفاهی روستاها توجه ویژه‌ای دارد.
وی افزود امسال تمام روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت صاحب یک مکان ورزشی می‌شوند و در حال حاضر ۵۵ روستای بالای یک هزار نفر جمعیت در استان بوشهر از امکانات ورزشی بی بهره هستند که با تدبیر استاندار بوشهر ساخت زمین چمن مصنوعی ورزشی در این روستاها در دستور کار قرار گرفت و از این تعداد احداث ۳۷ پروژه در روستاهای مختلف استان به بنیاد مسکن اختصاص یافته که روند ساخت آنها مطلوب است و تا دهه فجر افتتاح خواهند شد.
سرپرست بنیاد مسکن استان بیان داشت برای ساخت این ۳۷ مکان ورزشی بیش از ۶۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته و پیشرفت فیزیکی آن‌ها قابل توجه است بگونه‌ای که برخی از آنها پس از زیرسازی، فنس کشی و نورپردازی در حال فرش کردن چمن مصنوعی می باشند. وی با اشاره به اینکه مساحت اراضی هر زمین چمن مصنوعی ورزشی در حال ساخت یک‌هزار متر مربع است و خاطرنشان کرد برای ساخت ۳۷ زمین ورزشی در روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت ۳۷ هزار متر مربع زمین تأمین شده است.
حیدری گفت علاوه بر این ۳۷ زمین چمن مصنوعی ورزشی ۱۸ زمین دیگر از سوی دفتر امور روستایی استانداری بوشهر با اعتباری باغ بر ۴۴ میلیارد ریال در حال اجرا است و این ۱۸ زمین ورزشی در شهرستان عسلویه قرار دارد.

IMG_4246

IMG_4261

 

Print Friendly, PDF & Email