سهمیه استان بوشهر در ساخت مسکن افزایش یافت

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: سهمیه استان در ساخت مسکن با مشارکت بنیاد مسکن، کمیته امداد و بسیج سازندگی افزایش یافت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ علیرضا مقدم در نشست مشترک سه‌جانبه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام (ره) و بسیج سازندگی برای بررسی عملکرد تفاهم‌نامه ۴۰ هزار اظهار داشت: اجرای این تفاهم‌نامه نقش مهمی در تأمین مسکن خواهد داشت.

وی افزود: از تفاهم‌نامه مشترک بنیاد مسکن، کمیته امداد و بسیج سازندگی جهت ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی در کشور، سهمیه استان بوشهر ۲۰۰ واحد مسکونی بود که اکنون به ۵۰۰ واحد افزایش یافته است.

مقدم اضافه کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش می‌شود تا ۱۴ اسفندماه سال جاری ۱۶۰ واحد مسکونی از این تفاهم‌نامه در استان بوشهر به بهره‌برداری برسد و در اختیار متقاضیان قرار گیرد و این در حالی است که هم‌اکنون ۴۰ واحد مسکونی در آستانه بهره‌برداری قرار دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به تفاهم‌نامه مشترک بنیاد مسکن با کمیته امداد و بنیاد مستضعفان برای احداث ۱۰ هزار واحد مسکونی در کشور گفت: از این تعداد، ۴۰۱ واحد مسکونی در استان بوشهر ساخته خواهد شد.

وی تاکید کرد: اقدامات مؤثری در این خصوص صورت گرفته و تا پایان بهمن ماه سال جاری ۲۴۰ واحد مسکونی در استان بوشهر به بهره‌برداری خواهد رسید.

Print Friendly, PDF & Email