شتاب در پروژه های مناطق زلزله زده بخش شُنبه و طسوج

ادارات و دستگاههای اجرایی باید تعهداتی که در این مناطق داشتند انجام دهند….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر غلامرضا مهرجو سرپرست فرمانداری دشتی در نشست بررسی روند بازسازی پروژه های مناطق زلزله زده بخش شُنبه و طسوج که با حضور مهندس فرزانه مدیر کل بنیاد مسکن استان و دستگاههای اجرایی برگزار شد اظهار داشت: ادارات و دستگاههای اجرایی باید تعهداتی که در این مناطق داشتند انجام دهند، اگر مشکلاتی در اجرا دارند اعلام کنند. ما نیز از طریق مرکز استان این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
وی با اشاره به اجرای طرح هادی در شهر زلزله زده شُنبه افزود:در این شهر ۳۵هزار متر مربع جزو تعهدات بنیاد مسکن بوده که تاکنون حجم عملیات ۳۲ هزار متر مربع آن در حال انجام است و سایر تعهدات بایستی در فرصت باقی مانده اجرایی شود.
مهرجو سرپرست فرمانداری با تاکید بر تسریع در اتمام پروژه های عمرانی در این مناطق خاطر نشان کرد: با توجه به پایان سال مالی دستگاههای اجرایی نسبت به جذب اعتبارات تا ۳۱ تیر ماه همت بگمارند.
الحمدالله بعد از گذشت یکسال از زلزله بیستم فرودین ماه ۹۲ زندگی در این مناطق روال عادی خود را دارد و تلاش می شود مشکلات باقی مانده نیز حل شود.
و امیدواریم با مشارکت مردم و بنیاد مسکن در مرحله دوم بازسازی ، منازل مسکونی در این مناطق هر چه زودتر به اتمام برسد.
سرپرست فرمانداری دشتی افزود بعد از زلزله بیستم فروردین ماه تاکنون خدمات خوبی در این مناطق صورت گرفته ولی مشکلاتی هنوز وجود دارد که با همکاری دستگاههای اجرایی و شوراهای اسلامی امیدواریم این مشکلات نیز مرتفع شود.
وی در پایان با اشاره به اینکه کار آوابرداری اماکن متبرکه در بخش زلزله زده شُنبه به اتمام رسیده خواستار تسریع در ساخت این اماکن متبرکه شدند.

DSC0058 DSC0064

Print Friendly, PDF & Email