صداقت در کار، مسئله ای مهم در بنیاد مسکن

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر مهندس درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانها…….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر مهندس درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانها، رضائی مدیرکل روابط عمومی بنیاد مسکن کشور به همراه حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان، شهبازی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان و رستمیان سرپرست دفترمشارکت های مردمی و حساب ۱۰۰ امام از پروژه های بنیاد مسکن و خیرین در شهرستان گناوه بازدید نمودند.
در این بازدید مهندس درفشی از پیشرفت پروژه ها ابراز رضایت کردند و از زحمات مسئولین و کارکنان تشکر و قدردانی نمودند و نکات لازم را در خصوص پیگیری اعتبارات و راهکارهای موجود در جهت اتمام به موقع پروژه ها بیان داشتند. سپس جلسه ای صمیمانه با همکاران بنیادمسکن شهرستان گناوه برگزار شد.
دراین جلسه مهندس درفشی طی سخنانی به تشریح اهداف و سیاست های بنیادمسکن و همچنین فعالیت بیشتر بنیاد مسکن شهرستان به منظور درآمدزایی و سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی و مسکن نکاتی را مطرح کرد و بیان داشت بنیاد مسکن جایی است که باید همه در آن کار کنند.
ایشان همچنین در مورد تملک زمین های روستایی در شهرستان و پیگیری جهت سند دارکردن آنها از ادارات ذی ربط گفت عزمی جدی نیاز می باشد و مسئولین و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند می توانند این کار را به نتیجه مطلوب برسانند.
مهندس درفشی بیان داشت: آبروی بنیاد، صداقت در تمامی کارها می باشد واین مسئله ی مهم در بنیاد مسکن، وجود دارد.
در پایان مهندس افرند مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه گزارش از عملکرد سال ۹۳-۹۲ ارائه نمود و کارکنان شعبه ضمن معرفی خود، گزارشی از وظایف محوله را بیان داشتند.

IMG_8044

IMG_8073

IMG_8066

IMG_8087

IMG_8054

Print Friendly, PDF & Email