ضرورت آموزش های نوین نیاز ناظرین نظام فنی روستایی

یکدوره کلاس آموزشی جهت ۵۰ نفر از ناظرین نظام فنی روستایی شهرستان دشتستان با موضوع مقاوم سازی……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، یکدوره کلاس آموزشی جهت ۵۰ نفر از ناظرین نظام فنی روستایی شهرستان دشتستان با موضوع مقاوم سازی ساختمان ها در فرمانداری دشتستان تشکیل گردید.
در ابتدا مهندس عبداللهی- معاون بازسازی و بهسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن استان، هدف از تشکیل این دوره را یکپارچگی و هماهنگی بیشتر در بین ناظرین عنوان کرد و ضرورت آموزش های نوین را، نیاز ناظرین نظام فنی روستایی دانست و همچنین کد دار بودن ناظرین را از الزامات ادامه همکاری و فعالیت آنان در نظام فنی روستایی مطرح نمودند. وی با تأکید بر تشویق ناظرین در امر نظارت اظهار داشت: از سیاست های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تشویق ناظرین در امر نظارت بازسازی و بهسازی مسکن روستایی می باشد و ناظرینی که فعال و همکاری خوبی در این زمینه داشته باشند، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
در ادامه دکترکازرونیان- مدرس دوره، آموزش های لازم در خصوص مقاوم سازی در ساختمان های فلزی، بتنی و مصالح بنایی را با بررسی اشکالات موجود در ساخت و سازها بازگو و به پرسش های مطرح شده از سوی ناظرین پاسخ های لازم را ارائه نمودند.
به همین منظور ۱۴ نفر از ناظرین که در نظارت بازسازی و بهسازی دشتستان با ستاد بازسازی استان همکاری مناسبی داشتند، با لوح سپاس مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفتند.

IMG_8291

IMG_8287

IMG_8298

IMG_8342

IMG_8341

IMG_8344

 

Print Friendly, PDF & Email