طرح هادی روستاهای تنگستان بازنگری می‌شود/ ترویج تسهیلات مسکن روستایی توسط مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر به همراه فرماندار تنگستان و نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان از روستاهای شهرستان تنگستان بازدید کرد.

علیرضا مقدم در این بازدیدها تاکید کرد هرچه سریعتر طرح هادی برخی روستاها در دستور بازنگری قرار گیرد و مطالعات لازم جهت اجرای طرح هادی صورت پذیرد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همچنین خواستار تامین زمین مورد نیاز برای اهالی روستای آمار جهت ساخت منازل مسکونی شد و افزود: وضعیت آبراه در این روستا پس از بررسی‌های کارشناسانه اصلاح شود.
وی گفت: راه دسترسی برخی روستاها دچار مشکلات اساسی است که باید نسبت به ایجاد راه روستایی اقداماتی انجام شود.
مقدم ادامه داد: اصلاح شبکه معابر روستایی در روستاهای کم‌برخوردار از دیگر مسائل مهمی است که در حوزه معاونت عمران روستایی باید مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر همچنین در بخش دیگری از بازدیدها، بافت‌ها فرسوده روستایی را مورد بازدید قرار داد و ضمن تاکید به مدیر بنیاد مسکن شهرستان تنگستان و دهیاران روستاها نسبت به شناسایی واحدهای مسکونی فرسوده و غیرمقاوم، به اطلاع‌رسانی و ترویج تسهیلات ارزان قیمت مسکونی و پرداخت بلاعوض به مردم پرداخت.
Print Friendly, PDF & Email