طرح هادی روستای میاندشت دشتستان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، به مناست هفته دولت در آئینی با حضور دکتر زارع……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، به مناست هفته دولت در آئینی با حضور دکتر زارع – فرماندار دشتستان، حجت الاسلام موسوی نژاد- نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، مهندس نوروز پور- مدیر بنیاد مسکن شهرستان و مدیران دستگاهای اجرایی دشتستان طرح هادی روستای میاندشت افتتاح و به بهره برداری رسید.
مهندس نوروز پور، در این مراسم گفت: توسعه روستایی از اهداف مهم نظام اسلامی است و همه مسئولان برای تحقق این امر در تلاش هستند و اجرای طرح هادی به ‌منظور توسعه روستاهای استان بوشهر از رویکردهای مهمی است که در شهرستان دشتستان با جدیت به آن توجه داریم .
وی افزود: طرح هادی روستای میاندشت از محل اعتبارات سال ۹۳ و با تخصیص ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار اجرایی شده و علاوه بر آن شاهد مطالبات ۲۰۰ میلیون ریالی پیمانکار مجری این طرح هستیم.
نوروزپور خاطرنشان کرد: در قالب طرح روستای میاندشت زیرسازی، قیرپاشی و آسفالت در مسیری به طول ۱۴۰ متر و عرض ۱۰ متر اجرایی شده است. و پیش از این نیز شاهد زیرسازی و قیرپاشی مسیری به طول ۱۷۰ متر و عرض ۱۰ متر در روستای میاندشت بوده‌ایم.
در ادامه رئیس شورای اسلامی میاندشت ضمن قدردانی از همه دولت مردان و نماینده محترم دشتستان در مجلس شورای اسلامی که برای توسعه میاندشت تلاش می کنند بیان داشت: ۹۰ درصد مردم روستای میاندشت در عرصه کشاورزی فعالیت دارند و رفع نیازها و مشکلاتی که این قشر با آن مواجه هستند، از اهمیت بالایی برخوردار است و از مسئولان درخواست می‌کنیم به این مهم توجه داشته باشند. وی افزود: احداث ۷۰۰ متر آسفالت به ‌منظور اتصال میاندشت سفلی و اولیا به یکدیگر از ضروریات روستا است که امیدواریم با حمایت مسئولان بخش و شهرستان محقق شود.

DSCN0191

DSCN0184

Print Friendly, PDF & Email