طرح هادی یکی از برنامه‌های مهم در روستاها است

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تاکید بر لزوم بهبود زیرساخت‌های روستاها……

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تاکید بر لزوم بهبود زیرساخت‌های روستاها، گفت: توسعه فضای سبز و جداره‌سازی در روستاها اجرا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس شاملو در حاشیه بازدید از طرح هادی روستای وحدت آباد بخش بُردخون اظهار داشت: طرح هادی یکی از برنامه‌های مهم در روستاها است که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای ایجاد و توسعه طرح‌های هادی تلاش ویژه‌ای دارد و برای تکمیل آن برنامه‌ریزی صورت گرفته است. و تاکنون برای بهبود وضعیت روستاها تلاش‌های بسیار زیادی صورت گرفته است و طرح‌های مهمی در روستاها در دست اجرا است. در همین راستا توسعه فضای سبز و جداره سازی در روستاها باید به نحو مطلوب و چشمگیری اجرایی شود.
مهندس شاملو نسبت به مساعدت در اختصاص قیر رایگان به روستای وحدت آباد و پایان بخشیدن به امور مربوط به اسناد واحدهای مسکونی روستا، به مدیرکل بنیاد مسکن استان و سرپرست بنیاد شهرستان دیر تأکید بر همکاری نمودند.
در ادامه سرپرست بنیاد مسکن شهرستان دیّر در خلال این بازدید اظهار داشت: طرح هادی روستای وحدت آباد بخش بردخون با مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از اعتبارات نفت درحال انجام است که دارای پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد است.
جلایی افزود: این پروژه شامل اجرای سنگ جدول، کانیو به طول هزار و هشتصد متر، کف سازی با پیورس به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع و ۹ هزار مترمربع قیرپاشی و پنج هزار متر مربع آسفالت را از اهم فعالیت‌های بنیاد مسکن در این روستا برشمرد.

Print Friendly, PDF & Email