طرح های هادی روستایی در دیّردردست اجراست

فرماندار دیرگفت هم اکنون ۲۰ طرح هادی روستایی در دست اجرمی باشد که از پیشرفت اجرایی خوبی برخوردار هستند……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر اعتماد فرماندار دیّر درآیین افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای لمبدان پایینی گفت در سال جاری ۲۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برای ۲۰ طرح هادی روستایی و دو زمین چمن مصنوعی در روستاهای لمبدان پایینی و شهنیا اختصاص یافته است.
ایشان مشارکت مردم درعمران و آبادی روستاها را مهم دانست و اضافه کرد دولت تدبیر وامید توجه ویژه ای به روستاها دارد و مشارکت مردم درعمران و زیبایی روستاها ضروری است.
فرمانداردیر بیان کرد امسال اعتبارات عمران شهری و روستایی این شهرستان ۱۰۰ درصد افزایش یافته و این بیانگر توجه دولت به زیبایی شهرها و روستاها می باشد.
فرماندار دیّر اضافه کرد شهرستان دیّر ظرفیت بالایی د ربخش های مختلف دارد و با وجود بندر، معادن، ساحل زیبا، کشاورزی و دریا، می تواند نقشی مهمی در تقویت اقتصاد منطقه داشته باشد که به همین منظور بخشی از اولویت های کاری در این زمینه هدف گذاری شده است.
اعتماد اظهارکرد سیاست دولت درتوزیع اعتبارات سال جاری پرداختن به پروژه های نیمه تمام است اما براساس اولویت، اجرای برخی پروژه ها نیز آغاز شده است که امیدواریم در موعد مقرر به بهره برداری برسد.

FullSizeRender(11)

IMG_4278

Print Friendly, PDF & Email