عملیات اجرایی طرح هادی روستای زائرعباسی شهرستان دشتی آغاز شد

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ عملیات طرح هادی در روستای زائر عباسی شهرستان دشتی پس از ۴۰ سال آغاز شد.عبداله نادری در ادامه سلسله نشست‌ها و چهره به چهره و بدون واسطه با مردم با حضور در جمع مردم روستای زائرعباسی از اجرای آغاز عملیات طرح هادی در این روستا پس از ۴۰ سال خبر داد.

وی افزود: روستای زائرعباسی با داشتن ۴۱ خانوار و ۸۹ نفر جمعیت، ۱۵ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

فرماندار شهرستان دشتی تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۲۵ فقره تسهیلات به‌سازی و مقاوم‌سازی پرداخت‌ کرده که در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد مقاوم‌سازی در این روستا صورت گرفته است.

نادری عنوان کرد: نقشه طرح هادی روستای زائر عباسی در سال ۱۳۹۲ مصوب شدو در سال ۱۳۹۶ بازنگری شده و امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی ۶ هزار مترمربع به‌سازی در این روستا هستیم.

وی افزود: مقرر گردید مخلوط ریزی و آسفالت غرب روستا به طول ۷۰۰ متر نیز اجرا و بوستان روستایی نیز پس از متوقف شدن چندساله تکمیل شود.

نادری یادآور شد: این نشست‌ها که بدون واسطه و با حضور مدیران شهرستان انجام می‌شود برخی از مسائل و مشکلات در همان مکان برطرف و برخی که نیاز دارد در زمان کوتاهی در شهرستان حل‌ و فصل و اگر نیاز به استان داشت به جد پیگیری و در کوتاه‌ترین زمان آن را برطرف خواهیم کرد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی نیز گفت: روستای میانخره ۵۹ خانوار و ۱۶۱ نفر جمعیت دارد که تاکنون ۵۴ فقره تسهیلات به‌سازی ویژه به متقاضیان پرداخت‌شده است.

سید اصغر صالحی افزود: تعداد ۸۶ جلد سند در این روستا صادر، هفت هزارمترمربع آسفالت و ۴۰۰ مترمربع بوستان روستایی احداث‌شده است.

Print Friendly, PDF & Email