عملیات اجرایی مجموعه فرهنگی و ورزشی روستای گلستان ساحلی شهرستان دشتی آغازشد

احداث پارک با ۱۷۰۰مترمربع و زمین چمن مصنوعی با ۱۵۰۰ متر مربع در روستای گلستان ساحلی در دست اجرا می باشد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس صالحی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتی در بازدید از عملیات اجرایی پروژه پارک روستایی و زمین چمن مصنوعی روستای گلستان ساحلی گفت: برای احدث این مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی بیش از سه میلیارد ودویست و بیست میلیون ریال ازمحل اعتبارات استانی وملی هزینه خواهدشد.
مهندس صالحی افزود: احداث این پارک با ۱۷۰۰مترمربع و زمین چمن مصنوعی با ۱۵۰۰ متر مربع در دست اجرا می باشد. و اظهار داشت: روستای گلستان ساحلی دارای یکی از زیباترین سواحل استان بوشهراست که ساخت این مجموعه فرهنگی و ورزشی در توسعه گردشگری روستایی و پر کردن اوقات فراغت جوانان ونشاط وشادابی روستانشینان نقش بسیارمهمی خواهد داشت.
دهیار روستای گلستان ساحلی شهرستان دشتی نیزگفت: ساخت این مجموعه فرهنگی و ورزشی یکی از مطالبات به حق مردم ساحلی نشین شهرستان دشتی بوده که با همت دولتمردان در دولت تدبیر وامید محقق خواهد شد.
حسینی بیان داشت: این دهیاری زمینی به مساحت چهار هکتار برای ساخت این مجموعه وتوسعه فضای سبز وایجاد محیط بازی وسرگرمی برای شهروندان شهرستان دشتی و روستاهای همجواراختصاص داده است . و ساخت این مجموعه جایگاهی مناسب برای تبدیل شدن به یک پارک ساحلی بزرگ در شهرستان را دارد وسعی خواهد شد با احداث زیربناهای لازم زمینه برای برگزاری مسابقه ورزش های آبی و ساحلی استان بوشهر و کشور در این منطقه فراهم شود.
روستای گلستان ساحلی با ۶۰۰ نفرجمعیت درفاصله ۸۰ کیلومتری جنوب غرب خورموج و۱۰۰کیلومتری جنوب بوشهر واقع شده است .

IMG_6173

IMG_6171

Print Friendly, PDF & Email