Breaking News

فرماندار دشتستان: بازسازی مناطق سیل‌زده استان بوشهر سرعت خوبی دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار دشتستان گفت: بازسازی مناطق سیل‌زده استان بوشهر سرعت خوبی دارد و باید با همین سرعت ادامه یابد.

فتح‌الله نوروزی در نشست بررسی وضعیت مناطق سیل‌زده دشتستان اظهار داشت: کار بازسازی به موقع شروع شده و پیشرفت کار هم خوب است و انتظار داریم با همین فرمان حرکت شود.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم بنیاد مسکن برای ساخت دیوارچینی دره‌های فصلی اقدامات لازم را انجام دهند. امروز بازدیدی از یک آب‌نما در برازجان داشتیم و انتظار داریم که این آب‌نما هم حل و فصل شود.

فرماندار دشتستان بر لزوم تأمین قیر مورد نیاز در دشتستان تاکید کرد و ادامه داد: ۵۳۰ هزار متر مربع آسفالت آماده آسفالت داریم و انتظار داریم قیر مورد نیاز تأمین شود.

اکبر حاجب‌فرد بخشدار سعدآباد خواستار رفع مشکل دیوار چینی دره‌های فصلی در شهرک فرهنگیان سعدآباد و روستای شول شد.

حسین عباسی شهردار وحدتیه گفت: در جریان سیل ۵۴ دستگاه خودرو در اختیار ما قرار گرفت که ۴۳ خودرو توسط معاونت ا عمرانی تأمین شد و توانستیم طی سه روز کار را جمع کنیم.

کشاورز رئیس شورای شهر وحدتیه نیز گفت: صدور پروانه‌های ساختمانی از مسائل مهم است و اگر بشود که مجوزی داده شود که به صورت رایگان پروانه‌ها صادر شود، خیلی کمک خوبی خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email