فرماندار دشتی: اجرای پروژه ۱۴۴ واحدی نهضت ملی مسکن خورموج تسریع شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار شهرستان دشتی گفت: انتظار می‌رود اجرای پروژه ۱۴۴ واحدی نهضت ملی مسکن خورموج تسریع شود.

علی بحرانی در بازدید از پروژه ۱۴۴ واحدی نهضت ملی مسکن شهر خورموج اظهار داشت: بنیاد مسکن رسالت و مسئولیت مهمی را در تأمین مسکن اقشار کم‌درآمد و مورد نیاز جامعه بر عهده دارد.

وی اضافه کرد: تاکنون گام‌های مؤثری در زمینه تأمین مسکن در شهر خورموج از سوی بنیاد مسکن برداشته شده است، که امیدواریم با تسریع در اجرای پروژه ۱۴۴ واحدی نهضت ملی مسکن این واحدها سریع‌تر در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

فرماندار دشتی پیشرفت فیزیکی این پروژه را ۴۸ درصد عنوان کرد و افزود: پروژه مسکونی ۱۴۴ واحدی شهر خورموج در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع و در سه طبقه در بلوک‌های شش واحدی طراحی شده و در حال اجرا است.

وی با تاکید بر افزایش کیفیت در ساخت و ساز واحدهای مسکونی گفت: واحدهای مسکونی باکیفیت رضایتمندی مردم را به همراه دارد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان دستگاه فنی تخصصی در حوزه مسکن تاکنون با اجرای پروژه‌های مقاوم و باکیفیت مسکونی و رعایت اصول فنی، در این زمینه موفق عمل کرده است.

Print Friendly, PDF & Email