فرماندار دیلم: پروژه‌های مسکن شهرستان دیلم باکیفیت ساخته شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار شهرستان دیلم بر ساخت واحدهای مسکونی باکیفیت در این شهرستان تاکید کرد.

ناصر کشاورزی در بازدید از پروژه‌های مسکن شهرستان دیلم اظهار داشت: پروژه ۶۰ واحدی دیلم آماده واگذاری به متقاضیان است و فاز اول پروژه نهضت ملی مسکن دیلم نیز ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی اضافه کرد: پروژه ۶۰ واحدی شهر دیلم در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع و بازی بنا پنج هزار و ۴۰۰ متر مربع در ۱۵ بلوک ساخته شده است.

فرماندار شهرستان دیلم بیان کرد: هزینه اجرای این پروژه را ۱۸ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: ۱۰ میلیارد تومان آن از محل تسهیلات دولتی، یک میلیارد تومان یارانه نقدی از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مابقی آورده مردمی است.

وی افزود: طرح نهضت ملی مسکن در شهر دیلم در دو فاز به مساحت ۳۰ هزار مترمربع اجرا خواهد شد. فاز اول این پروژه جهت ساخت ۱۶۲ واحد مسکونی آغاز شده که هم‌اکنون با ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست. در فاز دوم نیز ۲۵۷ واحد مسکونی احداث خواهد شد.

فرماندار دیلم ضمن قدردانی از تلاش‌های بنیاد مسکن در سرعت‌بخشی در پروژه‌های مسکونی، برای آغاز عملیات زیرسازی فاز دوم نهضت ملی مسکن در شهر دیلم تأیید کرد.

Print Friendly, PDF & Email