فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر مطرح کرد؛ بسیجیان و گروههای جهادی در کنار بنیاد مسکن در طرح جهش تولید مسکن

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: از تمام ظرفیتهای انسانی بسیج و گروههای جهادی در طرح جهش تولید مسکن برای پیشبرد اهداف دولت در این بخش در کنار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان استفاده خواهد شد.

سردار علی رزمجو در نشست مشترک با مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با قدردانی از تلاشهای موثر این نهاد در ساخت واحدهای مسکونی جهت اقشار کم درآمد و محرومین جامعه اظهار داشت: سپاه امام صادق(ع) استان در طرح جهش تولید مسکن که از اهداف مهم دولت بشمار می‌رود از تمام ظرفیتهای انسانی بسیج و گروههای جهادی استفاده خواهد کرد و در این راستا در کنار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خواهد بود.
وی افزود: آماده هرگونه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر در زمینه تجهیزات و امکانات نیز جهت تسریع در اجرای پروژه‌های مسکونی در طرح جهش تولید مسکن هستیم.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر نیز در این نشست با ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته بنیاد مسکن در سطح استان در زمینه ساخت واحدهای مسکونی ویژه خانواده‌های دارای دو عضو معلول، ایتام تحت پوشش بهزیستی و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام(ره)، گفت: در این زمینه تسهیلات بانکی ۱۰۰ میلیون تومانی ارزان قیمت و بلاعوض‌های ۳۰ میلیون تومانی برای احداث هر واحد مسکونی برای روستائیان در نظر گرفته شده که از سوی بنیاد مسکن در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
علیرضا مقدم با قدردانی از اعلام همکاری سپاه امام صادق(ع) استان جهت اجرای پروژه‌های مسکونی در طرح جهش تولید مسکن، تصریح کرد: همکاری‌های مشترک سپاه و بنیاد مسکن تحول بزرگی در زمینه تامین مسکن مورد نیاز جامعه به همراه خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email