مجتمع مسکونی ۸۸ واحدی شهرستان دشتی پس از ۱۲ سال تعیین تکلیف شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با تاکید بر حمایت‌ برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام گفت: مجتمع ۸۸ واحدی شهرستان دشتی پس از ۱۲ سال تعیین تکلیف می‌شود.

علی نبیان در نشستی با حضور نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس، مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت قرار دارد، اظهار داشت: ساخت مسکن ویژه محرومان مورد توجه قرار دارد و در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

وی، تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه تمام را یکی از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی دانست و بیان کرد: در این راستا تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و تسریع در اجرای طرح اقدام ملی مسکن در اولویت قرار دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: مجتمع مسکونی ۸۸ واحدی پس از واگذاری زمین آن به بنیاد مسکن استان بوشهر و تامین تسهیلات بانکی از بانک‌های عامل عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود و بر اساس برنامه زمانبندی تکمیل و افتتاح می‌شود.

نبیان ضمن تقدیر و تشکر از توجه نماینده مردم دشتی و تنگستان برای پیگیری این پروژه، این را باب خیری دانست و گفت: ان‌شالله در آینده نزدیک این مهم در دستور کار قرار می‌گیرد و به استان ابلاغ می‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی هم با تاکید بر تعامل و همدلی مسئولان در تحقق مطالبات مردم خاطر نشان کرد: در این شرایط حساس کنونی تلاش همه کارگزاران نظام این است که باهمدلی و همراهی بتوانند برای تسهیل‌گیری و رفع مسائل و مشکلات مردم اقدام کنند.

غلامحسین کرمی همکاری و تعامل مسئولان ملی در حل و فصل مشکلات را مهم دانست و تاکید کرد: یکی از مطالبات مهم مسئولان شهرستان دشتی تسریع در تکمیل پروژه مسکن ۸۸ واحدی این شهرستان است.

وی افزود: پروژه‌ ۸۸ واحد مسکن مهر دشتی از سال ۸۵ عملیات اجرای آن آغاز شده و پیشرفتی معادل ۵۵ درصد است.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه ۸۸ واحدی مسکن شهرستان دشتی می‌تواند چشم‌انداز خوبی برای این شهرستان و استان بوشهر داشته باشد تصریح کرد: این پروژه ۱۲ سال رها شده و مسائل و مشکلات اجتماعی گوناگونی برای مردم در سطح منطقه ایجاد کرده است.

کرمی تاکید کرد: در خواست مسئولان استان بوشهر این است که ان‌شالله این پروژه سریعا تعیین تکلیف و تکمیل شود.

وی با اشاره به اینکه تکمیل پروژه ۸۸ واحدی مسکن شهرستان دشتی مورد پذیرش بنیاد مسکن استان بوشهر قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: در این راستا همکاری وزارت راه و شهرسازی می‌طلبد تا مشکلات آن حل و فصل و در موعد تعیین شده تکمیل و تحویل شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در شان و زیبنده مردم و مسئولان نیست که این پروژه و سرمایه ملی یک دهه رها شود و از مردم از نداشتن مسکن رنج ببرند.

۲۸۰ واحد مسکن مهر در استان بوشهر به‌زودی تحویل متقاضیان می‌شود

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر هم با اشاره به اینکه مجتمع ۸۸ واحدی شهرستان دشتی در سال ۸۵ عملیات ساخت آن آغاز شده است افزود: این مجتمع مسکونی در ۶ بلوک ۵ طبقه‌ای با زیربنای ۷۰ تا ۱۱۰ متر است که دارای ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.

حمید حیدری بریدی اظهار امیدواری کرد با واگذاری این پروژه به بنیاد مسکن با حمایت‌های ویژه مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس بر اساس برنامه زمانبندی تکمیل و به متقاضیان واگذار شود.

Print Friendly, PDF & Email