محور مواصلاتی گورکات تنگستان در مدت معینی تکمیل می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: با تامین اعتبار لازم پروژه محور مواصلاتی گورکات تنگستان در مدت معینی تکمیل می‌شود.

غلامحسین کرمی در نشست با دهیاران و شوراهای اسلامی گورکات تنگستان با قدردانی از تلاش بنیاد مسکن استان بوشهر در توسعه زیرساخت‌های روستاها افزود: با توجه به اینکه تنگستان تاریخ‌ساز و شناسنامه استان بوشهر است و طرح‌ها و کارهای بزرگی هم در این شهرستان اجرا شده ولی بسیاری از کارها باقیمانده که باید مورد توجه قرار بگیرد.

کرمی با بیان اینکه خیابان درون روستاهای گورکات باید توسعه یابد گفت: اجرای طرح‌های زیرساختی با مشارکت شورای روستاهای گورکات به نسبت سهم درآمدهای آنان باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی، از تحصیص ۲ میلیارد تومان برای اجرای خیابان بین روستاهای کورگات خبر داد و تاکید کرد: این بودجه از اعتبارات ملی تخصیص یافته و همین میزان از سازمان برنامه‌ و بودجه استان بوشهر تامین می‌شود تا اجرای این طرح آغاز و در ساخت آن تسریع شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس نیاز اعتباری این محور را ۱۵ میلیارد تومان دانست و نسبت به ساخت یک باند محور جاده‌ای گورکات تنگستان تاکید کرد و افزود: ان‌شاءالله باید تلاش شود سال ۱۴۰۰ مابقی این پروژه با تامین اعتبار تکمیل شود.

وی، اجرای پروژه‌های عمران روستایی با روحیه جهادی را نتیجه‌بخش دانست و تاکید تصریح کرد: در اجرای این پروژه‌ها ضمن رعایت اصول مهندسی باید روحیه جهادی و انقلابی مورد توجه قرار بگیرد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس به تخریب باغات در گورکات پرداخت و بیان کرد: باید قانون در ساخت و سازها و تغییر کاربری‌ها مورد توجه قرار بگیرد و تخریب بناهای غیرمجاز بر اساس قانون و احکام دستگاه قضایی انجام می‌شود.

کرمی، با تاکید بر تشکیل جلسه تخصصی بررسی تخریب ساخت و سازه‌ها در گورکات افزود: اجرای طرح هادی روستایی و ساخت دیوار ساحلی پهلوان‌کشی تنگستان در دستور کار قرار دارد.

Print Friendly, PDF & Email