مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر: ماشین آلات عمرانی، پیشران و موتور محرک بنیاد مسکن است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به نقش مؤثر واحد امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن در تأمین هزینه‌ها، گفت: ماشین آلات عمرانی، پیشران و موتور محرک بنیاد مسکن است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ علیرضا مقدم در مراسم تجلیل از رانندگان نمونه به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان، اظهار داشت: تلاش می‌شود با توسعه ناوگان ماشین آلات عمرانی، این بخشِ مهم پویاتر، پرشتاب‌تر و پردرآمدتر از گذشته شود.
وی، نگهداری صحیح و اصولی ماشین آلات را از وظایف مهم رانندگان برشمرد و تأکید کرد: برای ایفای نقش مهم بنیاد مسکن در عرصه سازندگی و توسعه باید ماشین آلات عمرانی به روز و آماده به کار باشند.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با اشاره به تلاشها و رایزنی‌های صورت گرفته در تأمین و تجهیز چند دستگاه ماشین آلات عمرانی طی یکسال اخیر، از تهیه و تأمین چند دستگاه کامیون تا پایان سالجاری با هدف توسعه ناوگان ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن استان بوشهر خبرداد.
مقدم در بخش دیگری از اظهاراتش در خصوص رسیدگی ویژه به وضعیت معیشتی رانندگان اشاره کرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در تلاش هستیم از نظر حقوق و مزایا هیچگونه تفاوتی بین نیروهای قراردادی با شرکتی نباشد و نسبت به رفع مشکلات پرسنل و رانندگان احساس مسئولیت می‌کنم.
وی افزود: استفاده از تسهیلات بانکی ارزان قیمت، پرداخت تسهیلات ساخت مسکن و بلاعوض به رانندگان پرتلاش بنیاد مسکن تعلق می‌گیرد.
در این مراسم شماری از رانندگان به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند و از اقدامات مؤثر و راهگشای مدیرکل بنیاد مسکن استان جهت تحول در واحد امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی و وضعیت معیشتی خود، قدردانی کردند.
گفتنی‌ست، در پایان این مراسم از ۵ تن از رانندگان نمونه با اهدای هدایا و لوح، تقدیر شد.
همچنین بسته‌های معیشتی ویژه رانندگان که با دستور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر تأمین شده بود، در اختیار آنها قرار گرفت.
Print Friendly, PDF & Email