مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر: در توزیع سهمیه قیر رایگان به شهرستانها سلیقه ای رفتار نمی کنیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ اعضای شورای اسلامی بخش شبانکاره از توابع شهرستان دشتستان در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن استان در خصوص اقدامات صورت گرفته از سوی این نهاد انقلابی قدردانی کردند و خواستار اجرای پروژه های بیشتری از سوی بنیاد مسکن در این بخش شدند.

در این نشست دو ساعته طرفین در خصوص اقدامات صورت گرفته و کارهای باقی مانده جهت رفع مشکلات منطقه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر در این نشست ضمن تشکر از همکاری و تعامل ایجاد شده میان شوراها و دهیاران با بنیاد مسکن استان جهت اجرای پروژه های مهم در سطح روستاها و شهرها، ابراز امیدواری کرد با تلاشها و پیگیری های همه جانبه سطح رضایتمندی مردم افزایش یابد.

حمید حیدری بریدی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع نحوه تخصیص سهمیه قیر رایگان به مناطق مختلف اشاره کرد و گفت: در توزیع سهمیه قیر رایگان به شهرستانها سلیقه ای رفتار نمی کنیم.

وی در خصوص نظارت جدی بر عملکرد پیمانکاران افزود: در بحث نظارت بر پروژه ها بصورت جدی عمل می کنیم و با هرگونه کم کاری قاطعانه برخورد خواهیم کرد؛ چرا که با هیچ پیمانکاری تعارف نداریم.

Print Friendly, PDF & Email