مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر: ۳۰۰۰ واحد مسکونی برای محرومان استان بوشهر احداث می‌شود

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: از محل تفاهم نامه‌های مختلف این بنیاد سه هزار واحد مسکونی در قالب ۲۵ پروژه برای محرومان این استان در دست اجرا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ علیرضا مقدم در نشست با مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر اظهار داشت: این پروژه‌های مسکونی در شهرستان‌های دهگانه استان بوشهر با پیشرفت فیزیکی پنج تا ۷۰ درصد در حال اجرا هستند.

وی با اشاره به ساخت افزون بر ۲ هزار و ۵۵۶ واحد مسکونی از محل تفاهم نامه‌های مختلف در استان بوشهر گفت: ۲۴۳ واحد مسکونی از محل تفاهم نامه بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان در حال اجرا است که ۲۰۰ واحد از این تعداد در بخش ارم و بوشکان و ۴۳ واحد نیز در سایر مناطق استان در حال اجرا است.

مقدم گفت: برای احداث این واحدهای مسکونی ۲۰۰ میلیون تومان وام پنج درصد با بازپرداخت ۲۰ ساله، ۵۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض، میلگرد و سیمان به صورت رایگان تأمین می‌شود.

وی با اشاره به همکاری بسیج و بنیاد مسکن گفت: همواره تلاش شده از ظرفیت گروه‌های جهادی برای اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن استفاده شود.

مقدم تاکید کرد: تلاش می‌شود با همکاری گروه‌های جهادی گام‌های مهمی در راستای آبادانی استان بوشهر برداشته شود.

وی یادآور شد: سال گذشته ۲ هزار و ۳۸۰ واحد مسکونی در استان ساخته شده است.

فعالیت بیش از هزار گروه جهادی

مسئول بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: بسیج سازندگی مجموعه‌ای انقلابی است که امروز با استفاده از همکاری هزار و ۲۶۱ گروه جهادی در استان فعالیت‌های مهمی انجام شده است.

سرهنگ پاسدار خلیل رفعتی افزود: از تمام توان خود برای کمک به بنیاد مستضعفان در راستای سرعت بخشی در روند اجرای این پروژه‌ها استفاده می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email