مدیر بنیاد مسکن شهرستان‌های کنگان و عسلویه معارفه شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر؛ آیین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید بنیاد مسکن شهرستان کنگان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار کنگان در این مراسم با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در ادوار مختلف جهت توسعه این شهرستان از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، گفت: از زحمات مدیر سابق که سالها عهده‌دار این مسئولیت در کنگان بود قدردانی می‌کنم، اما معتقدم در بخش مسکن این شهرستان جای کار زیادی دارد.
سیدعلی پاک‌نژاد ضمن برشمردن توانمندی‌های مدیر جدید بنیاد مسکن کنگان، تصریح کرد: آقای احمدی منفرد در حوزه عمران روستایی در طول دوران مدیریتش در شهرستان تنگستان بخوبی درخشیده و تردید ندارم کسی که چنین تجربه موفقی دارد، در کنگان نیز موفق خواهد بود.
وی توجه جدی به سیراف و پروژه ۸۲ واحدی مسکن کنگان را ضروری دانست و تاکید کرد: باید تلاش شود در سایه همدلی و تفاهم شاهد اجرای پروژه‌های ماندگار و تاثیرگذار در شهرستان کنگان باشیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر نیز گفت: آقای کُردی، مدیر سابق بنیاد مسکن کنگان با تدبیر و درایتی که داشت باعث شد امروز با کارنامه درخشانی به درجه بازنشستگی نائل آید.
حمید حیدری بریدی با بیان اینکه همچنان از توانمندی‌های مدیر سابق در مجموعه بنیاد مسکن استفاده خواهد شد، در خصوص مدیر جدید بنیاد مسکن شهرستان کنگان نیز گفت: آقای احمدی‌منفرد مدیر توانمند و با تدبیری است که توانسته ۱۲۱ روستا را در شهرستان تنگستان بخوبی مدیریت کند و امیدوارم با تجربه چندین ساله‌اش و تعامل با نماینده عالی دولت در شهرستان، دهیاران و مردم در توسعه و شکوفایی منطقه از هیچگونه کوششی دریغ نکند.

گفتنی‌ست، در پایان از زحمات چندین ساله حیدر کردی، در سمت مدیر بنیاد مسکن شهرستانهای کنگان و عسلویه قدردانی گردید و مهدی احمدی‌منفرد جایگزین وی در این سمت شد.

Print Friendly, PDF & Email