مدیر کل بحران استانداری بوشهر: بیشترین میزان بارندگی در دشتستان/ بازگشایی راهها و جاده ها

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیر کل بحران استانداری بوشهر گفت: شهرستان دشتستان طی ۲۴ ساعت گذشته بیشترین میزان بارش ها را داشته است.

جهانگیر دهقانی افزود: در شهر برازجان ۱۱۵ میلی متر، بخش سعدآباد ۱۶۰ میلی متر، شهر وحدتیه ۱۵۵ میلی متر و آبپخش ۱۱۰ میلی متر بارش گزارش شده است.
محورهای مسدود و باز در استان بوشهر
مدیر کل بحران استانداری بوشهر به محورهایی که دچار آبگرفتگی شده اند اشاره کرد  و گفت: در سطح استان محورهای دیلم- بهبهان و برازجان- گناوه دچار آبگرفتگی و مسدود شده بودند که هم اکنون این مسیرها باز شده اند.
 محور ساحلی بوشهر- گناوه مسدود است.
محور دالکی به کنارتخته  آبگرفتگی بود که هم اکنون باز شده است. تعدادی از محورهای روستایی دیلم- گناوه نیز دچار آبگرفتگی شده اند.
خسارت ها بعد از پایان بارندگی مشخص می شود
جهانگیر دهقانی ادامه داد: خسارت های ناشی از بارندگی های اخیر در استان مشخص نیست. باید بارندگی ها پایان یابد تا بتوانیم خسارت ها را جمع بندی کنیم اما می توان گفت: قطعی برق و افتادن پایه های برق در گناوه داشته ایم.  آبگرفتگی معابر داشته ایم. خسارت هایی در حوزه راه به وجود آمده است. همه این موارد باید جمع بندی شود و به صورت دقیق اعلام شود.
پایان بارندگی شدید تا امشب
دهقانی در خصوص بارندگی ها خاطرنشان کرد: بارندگی ها تا فردا ادامه دارد اما بیشترین میزان بارش برای امروز اعلام شده بود. سامانه بارشی تا روز دوشنبه هفدهم آذر ماه در استان بوشهر فعال است که پیش بینی می شود بارش ها فردا به صورت پراکنده باشد.
 آماده باش صد در صد همه ارگان ها
وی در پایان اضافه کرد: برای مقابله با سیل و پیشگیری های لازم، پس از پیش بینی و هشدارهای هواشناسی، تمام دستگاه ها به صورت صد درصد به طور کامل آماده باش بودند.

 

Print Friendly, PDF & Email