ذیحساب اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر منصوب شد

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ طی حکمی از سوی معاون نظارت مالی و خزانه دار وزارت امور اقتصادی و دارایی، مظاهر قجر بعنوان ذیحساب اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر منصوب شد و از خدمات مختار پارسا مسئول سابق این حوزه قدردانی شد.

مراسم تودیع و معارفه ذیحسابان قدیم و جدید اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، مدیرکل، معاونین و کارمندان اداره کل بنیاد مسکن بوشهر در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

در این مراسم از زحمات و تلاش های چند ساله مختار پارسا، مسئول سابق این اداره کل قدردانی شد.

گفتنی است، مظاهر قجر طی حکمی از سوی سید رحت الله اکرمی معاون نظارت مالی و خزانه دار وزارت امور اقتصادی و دارایی، به عنوان ذیحساب اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر منصوب شد.

در متن حکمی که از سوی معاون نظارت مالی و خزانه دار وزارت امور اقتصادی و دارایی صادر شده ،آمده است: بنا به پیشنهاد اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر، به موجب این حکم در اجرای ماده ۳۱ قانون محاسبات عمومی کشور مصوب ۱۳۶۶/۶/۱ مجلس شورای اسلامی انجام امور ذیحسابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر به عهده شما محول می شود تا برابر ضوابط و مقررات قانونی به وظایف نظارتی و اجرایی خود عمل نمایید.

 

 

Print Friendly, PDF & Email