مشکلات حقوقی صدور اسناد مالکیت واحدهای مسکونی در ۵ شهر استان بوشهر حل می‌شود

به گزارش روابط عمومی در یک نشست اختصاصی با حضور استاندار بوشهر، بنیاد مسکن……

به گزارش روابط عمومی در یک نشست اختصاصی با حضور استاندار بوشهر، بنیاد مسکن، ثبت اسناد و املاک، راه وشهرسازی، شهرداران و شورای ۵ شهر( کاکی، چاه مبارک، بُردخون، آبدان و آبپخش) در مورد مشکلات حقوقی و اتخاذ تصمیم در صدور اسناد مالکیت متقاضیان در استانداری برگزار گردید.
دکتر سالاری استاندار بوشهر گفت یکی از مهم‌ترین درخواست‌های مردم این شهرها، صدور سند مالکیت اراضی مسکونی و واحدهای تجاری می باشد که با بررسی دقیق راهکارها و اتخاذ تصمیم مقرر شد که در کوتاه‌ترین زمان صدور اسناد مالکیت آنها انجام پذیرد. وی با بیان اینکه داشتن سند مالکیت سبب حل برخی از مشکلات مردم می‌شود افزود داشتن سند مالکیت حق صاحبان املاک است که در این راستا باید با دید حل مشکل، اقدام کرد.
استاندار بوشهر خاطرنشان کرد اکنون بیش از ۵ هزار واحد مسکونی در شهرهای بُردخون، کاکی، چاه مبارک، آب‌پخش و آبدان دارای مشکلاتی در صدور سند مالکیت هستند که به سبب مشکلات حقوقی در ۱۰ سال گذشته اسناد مالکیت این واحدها صادر نشده است. د کتر سالاری اظهار نمود بر اساس تصمیمات اتخاذ شده و تقسیم کار صورت گرفته بین ادارات مربوطه مقرر شد اسناد مالکیت ۵ هزار واحد مسکونی ۵ شهر یاد شده در مدت ۲ تا ۶ ماه صادر و به صاحبان آنها تحویل شود.

IMG_4807

Print Friendly, PDF & Email