نجات ایران از بحران اقتصادی در حمایت از کالای ایرانی است‌

امام جمعه بوشهر گفت: نجات بحران اقتصادی ایران در حوزه اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی گنجانده شده است……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری ظهر امروز در نشست با مدیرکل و کارکنان بنیاد مسکن استان بوشهر با تبریک سال جدید و گرامیداشت سالروز تاسیس  حساب ۱۰۰ امام(ره)، خدمت در بنیاد مسکن را عبادت دانست و اظهار داشت: کارکنان این نهاد ضمن اینکه در تامین مسکن افراد کم‌درآمد فعالیت می‌کنند نقش مهمی در رفع مشکلات اقشار محروم دارند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره اینکه بنیاد مسکن در رفع مشکلات بحران‌ زده‌ها یاری رسان هستند افزود: کارکنان این نهاد افرادی که در بحران‌ها مانند زلزله، سیل و دیگر حوادث دچار مشکل شده‌اند یاری می‌رسانند که خدمات شایسته آنان در کتاب تاریخ انقلاب اسلامی مشهود است.
امام جمعه بوشهر، بنیاد مسکن در عرصه توسعه و عمران را یکی از ارکان مهم نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: آمارهای منتشر شده حکایت آن دارد که این نهاد خدمات شایسته‌ای به جامعه هدف ارائه کرده که با قبل از انقلاب غیرقابل مقایسه است.
آیت‌الله صفایی بوشهری، یکی از نیازهای مهم خانواده ایرانی را مسکن دانست و تصریح کرد: مسکن با شرایط جغرافیایی مناطق، عمر و قدمت پایداری آن متفاوت است که عمر سازه در استان بوشهر به سبب شرایط خاص آب و هوایی پایین است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با اشاره به اینکه توسعه و عمران و آبادانی مناطق روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت از رسالت بنیاد مسکن است بیان کرد: بنیاد مسکن استان بوشهر سال قبل افزون بر ۶۴۰ پروژه در حوزه عمران با سرمایه‌گذاری بسیار بالا اجرا کرد که  اجرای این تعداد پروژه عمرانی نشان از توانمندی این نهاد در استان بوشهر است. ایشان با تاکید بر توجه به کیفیت سازه‌ها و ابنیه‌های فنی و مهندسی گفت: در این راستا نظام مهندسی خصوصا معاونت عمرانی استان در ارتقا سطح کیفی سازه‌ها دقت و مواظبت کند.
صفائی بوشهری، شعار امسال را  «حمایت از کالای ایرانی» دانست و افزود: این شعار در منظومه اقتصادی از جمله اقتصاد مقاومتی نهاینده شده و ارتقا کمی و کیفی محصولات مورد توجه قرار داده است. و با تاکید بر تولید محصولات با کیفیت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی خاطر نشان کرد: تولید محصولات در کارخانجات باید از نظر کمی و کیفی افزایش یابد و در این راستا توانایی رقابت با کالای مشابه خارجی داشته باشد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه بنیاد مسکن نقش مهمی در حمایت از کالاهای ایرانی دارد افزود: جهاد دانش بنیان و نگاه هوشمندانه اقتصادی باید در حمایت از کالای ایرانی مورد توجه قرار بگیرد.

Print Friendly, PDF & Email