نخستین گردهمایی علمی و تخصصی روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نخستین گردهمایی علمی و تخصصی روابط عمومی های استان بوشهر………

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نخستین گردهمایی علمی و تخصصی روابط عمومی های استان بوشهر با حضور استاندار، فرمانداران، مدیران کل و مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان و جمعی از خبرنگاران رسانه‌های استانی در سالن همایش‌های اداره کل بنادر و دریانوردی استان برگزار شد.
مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر در این مراسم اظهار داشت روابط عمومی‌ها چشم و چراغ نهاد خود هستند و سازمان‌ها بدون روابط عمومی پویا، هویتی نخواهند داشت چرا که امروزه ارتباط درون و میان سازمانی برعهده این بخش است.
کریم جعفری افزود متاسفانه روابط عمومی‌ها اکنون در جایگاه خود قرار ندارند و این یک حقیقت تلخ است، هر چه مدیر یک دستگاه اهمیت بیشتری برای روابط عمومی سازمان خود قائل شود، شأن و منزلت روابط عمومی مدیران و کارشناسان آن سازمان بالاتر خواهد رفت.

Ȱ皔

وی با بیان اینکه، این گردهمایی بدون تبلیغات محیطی و تنها با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین برگزار شده، عنوان کرد روابط عمومی‌ها درارتباط با یکدیگر همچنان نا هماهنگ عمل می‌کنند و بنا شده استانداری به یک روابط عمومی مرجع تبدیل شود ولی برای جمع‌آوری راه‌های ارتباطی روابط عمومی‌ها دچار مشکل هستیم و بعد از گذشت یکماه برخی روابط عمومی‌ها هنوز همکاری خوبی را در این زمینه نداشته‌اند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری ضمن اشاره به راه اندازی سایت شورای روابط عمومی‌های استان ((www.prbu.ir خاطر نشان کرد با رونمایی از این سایت، خواهان انسجام در بین روابط عمومی‌ها، ارائه اطلاعات و مقالات تخصصی در این خصوص هستیم. و با برنامه ریزی تلاش می کنیم برای بالا بردن سطح علمی و آگاهی روابط عمومی‌ها با برگزاری کلاس‌‌ها و دوره‌های تخصصی به نتایج مطلوب برسیم.
درادامه دو نفر از اساتید دانشگاه نسبت به آموزش و جایگاه تخصصی روابط عمومی ها سخنانی را ایراد نمودند.

1500

2000

 

Print Friendly, PDF & Email