نشست سه جانبه بنیاد مسکن، کمیته امداد و انجمن خیرین

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نشست سه جانبه بنیاد مسکن، کمیته امداد و انجمن خیرین با حضور روسای……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نشست سه جانبه بنیاد مسکن، کمیته امداد و انجمن خیرین با حضور روسای بنیاد مسکن، کمیته امداد و انجمن خیرین و معاونین دو دستگاه در خصوص نحوه واگذاری ۱۶ واحد از ۵۶ واحدی انجمن خیرین شهر دیلم،در بنیاد مسکن استان برگزار گردید.

شهبازی، مدیر عامل انجمن از باقیمانده آورده کمیته امداد و همچنین عدم وجود منابع مالی در پرداخت بیشتر کمک های بلاعوض از سوی انجمن و بنیاد مسکن مطالبی را مطرح نمود و بیان داشت: هدف بنیاد مسکن و انجمن خیرین در تسهیل نمودن واگذاری واحدهای مسکونی به مدد جویان کمیته امداد می باشد. و برای اولین بار در کشور کمک بلاعوض از حساب ۱۰۰ امام(ره) به این پروژه مبلغ ۵۰ میلیون ریال افزایش و پرداخت شده است.

در ادامه مدیر کل کمیته امداد از همکاری بنیاد مسکن و انجمن خیرین از تسهیل در نحوه واگذاری واحدهای مسکونی، پرداخت تسهیلات کم بهره و کمک های بلاعوض به مددجویان تشکر و قدردانی نمود. و افزود: یکی از نیازهای ضروری یک خانواده، مسکن است. و کمیته امداد امام خمینی(ره) خدمات مختلفی با کمک خیرین جهت تعمیر، خرید و ساخت مسکن جهت مددجویان تحت حمایت ارائه می نماید. و برای خانه دار کردن مددجویان تحت پوشش خود از تمامی امکانات استان و کشور استفاده خواهد نمود تا مشکل این قشر ضعیف جامعه برطرف شود. و خواستار ظرفیت بیشتر در خصوص پرداخت کمک های بلاعوض از سوی بنیاد مسکن و انجمن خیرین در این امر خیر شد.

IMG_0308

Print Friendly, PDF & Email