نشست شورای اداری شهرستان جم

فرماندار جم در نشست شورای اداری این شهرستان با تاکید بر لزوم آمادگی تمامی دستگاه ها و نهادهای شهرستان……

فرماندار جم در نشست شورای اداری این شهرستان با تاکید بر لزوم آمادگی تمامی دستگاه ها و نهادهای شهرستان برای برگزاری انتخاباتی با شکوه گفت: طبق ماده یازده انتخابات، دستگاه ها، نهادها، سازمان ها و موسسات مختلف باید آمادگی لازم را برای هماهنگی و همکاری لازم با ستاد انتخابات داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان، نوروزی- فرمانداری جم در این نشست که با حضور مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و منابع طبیعی برگزار شد بیان کرد: در ۳۰ روستای شهرستان طرح های عمران روستایی در حال اجراست که امیدواریم با همراهی و همدلی تمامی مسئولین شاهد افتتاح این طرح ها در دهه فجر باشیم. دستگاه های متولی لازم است سرعت و کیفیت را همزمان مورد توجه قرار دهند تا پروژه ها در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت آماده بهره برداری شوند. با شکل گیری و راه اندازی کمیته نظارت بر اجرای پروژه های عمرانی، مدیران دستگاه ها با این کمیته هماهنگی و همکاری لازم را داشته باشند تا پروژه ها با کیفیت مطلوب برای استفاده مردم آماده شوند.

IMG_9078

IMG_9060

وی افزود: یکی از نگاه های ویژه تدبیر و امید، بحث توسعه وعمران روستاهاست و جمعیت روستایی شهرستان نسبت به دیگر روستاهای استان کم جمعیت نیست. و یکی از برنامه های طرح امید احداث ۶ زمین چمن مصنوعی ورزشی در روستاها توسط بنیاد مسکن در حال اجرا می باشد، همچنین احداث بوستان های امید یکی دیگر از نکات بسیار ارزنده و برجسته دولت می باشد. و نکته ی دیگر در کنار ۲ طرح قبلی که به توسعه روستاها کمک می کند، آسفالت کوچه ها و معابر روستایی می باشد. و ۷۹۲۰۰ مترمربع آماده آسفالت می باشد و این یک کار کم سابقه خواهد بود. و امیدواریم تا دهه فجر با همت مضاعف از سوی بنیاد مسکن این پروژه ها به بهره برداری برسد.
در ادامه حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان گفت: امسال با نگاه ویژه استاندار به بنیاد مسکن اعتبارات نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش یافته است. و در سال جاری ۶۵۰ میلیارد ریال برای اجرای ۶۵۵ پروژه اختصاص یافته است. وی افزود: بنیاد مسکن بعنوان یکی از دستگاه های اجرایی توانمند دولت، در خدمت مردم، اهداف و ماموریت های محوله خواهد بود.
وی اظهارکرد: بنیاد مسکن در سال جاری در ۴ حوزه فعالیت عمران روستایی نقش بسزایی خواهد داشت. ۱- احداث ۴۴۰ بوستان روستایی ۲- احداث ۷۵ زمین چمن مصنوعی ورزشی ۳- توسعه و تجهیز مصلی ها، حسینیه ها و احداث خانه های عالم ۴- آسفالت معابر روستایی که یک اتفاق بسیار بزرگ و برای اولین بار درسطح استان اتفاق خواهد افتاد و ۱۰۷ کیلومتراز معابر روستایی آسفالت خواهد شد.

IMG_9043
IMG_9052

IMG_9055

IMG_9059

Print Friendly, PDF & Email