نشست فرماندار کنگان با سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر

بنیاد مسکن در حوزه روستاها، نقش مهمی در خدمت رسانی به روستاییان برعهده داشته است……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در یک نشست کاری فرماندار شهرستان کنگان با حضور حیدری – سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر، حجه الاسلام رکنی- قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس زارعی- معاون عمران روستایی استان و کردی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان کنگان، گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با فعالیت در حوزه روستاها، نقش مهمی را در خدمت رسانی به روستاییان بر عهده داشته و موجب کاهش شکاف بین شهر و روستا شده است.
جمشیدی- با اشاره به فعالیت های بنیاد مسکن در شهرستان کنگان، اظهار داشت: عمران و آبادی روستاها درسایه فعالیت های انجام گرفته بسیار خوب و نشاط آور می باشد. و از سیاست های مهم و اصولی دولت تدبیر و امید، نگاه ویژه به توسعه روستاها، همچنین ایجاد امید و نشاط در جوامع روستایی می باشد.

فرماندار کنگان، احداث زمین های چمن مصنوعی و بوستان های امید را از برنامه های دولت تدبیر و امید دانسته و در این زمینه عنوان کرد: از مجموع ۷ بوستان، ۵ بوستان و یک زمین چمن مصنوعی در حال احداث می باشند. و امیدواریم تا پایان سال، این بوستان ها تکمیل و به بهره برداری برسد.

در ادامه این نشست سرپرست بنیاد مسکن استان، قول مساعد بر تأمین آسفالت رایگان برای معابر روستایی داد و گفت : با تدبیر دولت یازدهم ارایه خدمات به روستاها شتاب بیشتری گرفته است به طوری که در ماه های اخیر پروژه های متعددی نظیر چمن های مصنوعی، احداث بوستان های امید، طرح های هادی، خانه های بهداشت، پروژه های آبرسانی و راه سازی در این مناطق به بهره برداری رسیده و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شده است.

SONY DSC

 

Print Friendly, PDF & Email