نشست معاونین و مدیران بنیاد مسکن استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان، نشست مشترک معاونین و مدیران شعب بنیاد مسکن با حضور حجت الاسلام……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان، نشست مشترک معاونین و مدیران شعب بنیاد مسکن با حضور حجت الاسلام رکنی- قائم مقام نماینده ولی فقیه، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن در دفتر کار ایشان با موضوع بررسی پروژه های مسکن و طرح هادی برگزار گردید.
در ابتدا رکنی با ذکر حدیثی از پیامبر اکرم (ص) در پاسخ به مردی که پرسید: دوست دارم ایمانم کامل شود فرمود: اخلاقت را خوب کن، ایمانت کامل می شود. همکاران را در سیستم اداری، تکریم با ارباب رجوع و خانواده، به خوش اخلاقی که منجر به ایمان کامل می شود دعوت نمود.
در ادامه حیدری، ضمن قدردانی از تلاش همکاران در تمامی انجام امور محوله بیان کرد: با توجه با اجرای خوب پروژه ها در سال ۹۳ رتبه اول در شاخه پیشرفت فیزیکی در سطح کشور را کسب نموده ایم، همچنین در تبادل موافقت نامه ها در سطح کشور رتبه دوم را اخذ کرده ایم و سعی کنیم در سال جدید تا قبل از ماه رمضان استارت کارهای عمرانی را شروع نمائیم. همچنین استفاده از تسهیلات مسکن روستایی را در ساخت واحدهای مسکونی در روستاها مطرح و از مدیران خواست درعملیاتی کردن این موضوع اقدام نمایند. در پایان مدیران گزارش هایی در خصوص پیشرفت فیزیکی پروژه ها، مشکلات موجود در شعبه مطرح که راهکارهای لازم توسط معاونین عمران روستایی و مسکن شهری ارائه گردید.

IMG_6858

IMG_6862IMG_6867

Print Friendly, PDF & Email